Збірна України посіла 14-е місце в загальнокомандному заліку Олімпіади 2012
На перших Літніх Олімпійських іграх в історії незалежної України в 1996 році в Атланті вітчизняна команда була 9-ю. В її активі було 9 золотих, 2 срібних і 12 бронзових медалей (всього 23).
Україна на ХХХ Літніх Олімпійських іграх 2012 в Лондоні представляли 245 спортсменів, які змагалися в 28 видах спорту, передає УНН.
Сьогодні ж уночі у Лондоні погасили вогонь ХХХ літніх Олімпійських ігор.
Глава Міжнародного олімпійського комітету Жак Рогге оголосив про закінчення XXX літніх Олімпійських ігор, що пройшли в Лондоні. Вогонь Олімпіади загаснув під пісню Rule the World у виконанні Take That.
Після цього Рогге вручив олімпійський прапор меру бразильського міста Ріо-де-Жанейро, де пройдуть наступні літні Ігри 2016.

У Рівному чоловік зламав дорожній знак: тепер відповідатиме за хуліганство

У соціальних мережах з’явилося відео, на якому невідомий чоловік 5 травня на вулиці Соборній кілька разів б’є ногою по дорожньому знаку, внаслідок чого той падає.
переглядів: 89
У Рівному судитимуть двох водіїв через смертельну ДТП на пішохідному переході

До Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт щодо двох водіїв, які, за версією слідства, причетні до загибелі 40-річного пішохода.
переглядів: 131
На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

Рівненщина попрощалася з трьома військовими: Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею з Рівненської громади, Вадимом Галуном з Повчанської ТГ.
переглядів: 166
У Рівному водій ВАЗ втік з місця ДТП: підозра на наркотичне сп’яніння

Інцидент трапився учора на вулиці Кулика та Гудачека. Водій автомобіля ВАЗ не дотримався безпечної швидкості й інтервалу, через що допустив зіткнення з авто Dacia Logan. Потерпілих унаслідок аварії не було.
переглядів: 164
На Рівненщині потрібні донори крові усіх груп

Центр служби крові звертається до жителів Рівненщини: терміново потрібна кров усіх груп із негативним резусом.
переглядів: 168