Ми у Facebook
27.08.2012, 17:43

На Рівненщині негода знеструмила понад 100 населених пунктів [ОНОВЛЕНО]

Більше 100 населених пунктів залишаються без світла на ранок 27 серпня. Такі наслідки буревію, який минулої ночі пройшовся багатьма районами Рівненської області.
Через дощі, зливи та сильні пориви вітру спрацювала система захисту ліній електропередач, тому населені пункти залишилися без світла. Серед найбільш постраждалих: Зарічненський, Володимирецький, Костопільський, Здолбунівський та Рівненський райони.

Як повідомила Тетяна Корпусова, менеджер із зовнішніх зв’язків ПАТ "АЕС Рівнеобленерго", зараз там працюють бригади енергетиків. Задіяна спецтехніка. Необхідне обладнання, яке потрібно замінити, везуть зі складів Рівного та Сарн. Тобто вистачає всього: і сил і засобів, втім потрібно споживачам набратися терпіння, оскільки наслідки негоди досить серйозні.

Долати наслідки буревію допомагають також рятувальники. У місцях, де вирувала негода, під керівництвом виконуючого обов’язки начальника Територіального управління МНС підполковника служби цивільного захисту Сергія Крука працюють рятувальники зі спецобладненням, загальною чисельністю більше 40 чоловік особового складу. Аварійні бригади ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» проводять відновлювальні роботи. Створені оперативні групи для визначення розміру заподіяної шкоди. Про це повідомили з теруправління МНС у Рівненській області.





Енергетики також звертаються до населення з проханням дотримуватися правил електробезпеки. А саме, не наближатися до обірваних проводів ліній електропередач та трансформаторних підстанцій, не намагатися самостійно відновити електропостачання. Про виявленні пошкодження терміново повідомляти за телефоном Дзвінкового центру ПАТ "АЕС Рівнеобленерго" 69-42-98.

Нагадаємо, тиждень тому через негоду у Рівненській області також 46 населених пунктів були без світла.

Як повідомили з ПАТ "АЕС Рівнеобленерго", станом на 16 годину 27 серпня ще 27 населених пунктів залишаються без світла.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

15.02, 20:30 Водій маршрутки на Рівненщині потрапив у ДТП під час обгону вантажівки

15.02, 20:00 Як оформити соціальну пенсію у 2025 році: українцям дали відповідь

15.02, 19:30 На Рівненщині виявили два трактори з незаконною деревиною: розпочато розслідування

15.02, 19:00 Як помити підлогу без розводів: три простих способи

15.02, 18:30 Молодята з Рівненщини на весіллі зібрали гроші для ЗСУ

15.02, 18:00 На Рівненщині родина загиблого Захисника посмертно отримала орден "За мужність"

15.02, 17:30 На Рівненщині визначили переможців обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2025»

15.02, 17:00 Дубенський замок у 2024 році відвідало понад 47 тисяч туристів із 25 країн

15.02, 16:38 На Рівненщині за січень уклали понад 300 шлюбів: серед наречених – військові

15.02, 16:00 Утікав від поліції, а потім запропонував хабар: 18-річного водія спіймали після восьмикілометрової погоні