31.08.2012, 11:42

Рівняни на Паралімпіаді-2012 здобули "золото" й дві "бронзи"

Одразу із трьох нагород розпочали змагання на Паралімпіаді у Лондоні рівненські дзюдоїсти. Наталія Ніколайчик та Юлія Галінська здобули бронзові медалі, а Давид Хорава - золоту!
Першу медаль до рівненської скарбнички поклала Юлія Галінська, яка змагалася у категорії 48 кілограмів. Спочатку Юлія у кваліфікаційних змаганнях перемогла іспанку Лауру Гарсіа Бенітес, а у півфіналі поступилася німкені Кармен Бруссіг.

Юлія Галінська бореться із представницею Іспанії
Юлія Галінська бореться із представницею Іспанії


У поєдинку за "бронзу" суперницею Юлії була китаянка Хуанг Ксяолі, яку наша спортсменка впевнено перемогла.

Юлія Галінська
Юлія Галінська


Почин Юлії Галінської підтримала інша рівнянка Наталія Ніколайчик (у категорії 52 кг).

У кваліфікаційному раунді рівнянка перемогла француженку Сандрін Мартіне, у півфіналі - японку Шізуку Хангай. У "бронзововому" українка здолала росіянку Олесю Степанюк й стала бронзовою призеркою Паралімпіади-2012.


Наталія Ніколайчик
Наталія Ніколайчик


Услід за бронзовими медалями рівняни зуміли здобути й "золото". Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору Давид Хорава у поєдинку за "золото" здолав китайця Ксю Жао.

Давид Хорава
Давид Хорава


До того у кваліфікації Давид переміг фінна Яні Каллункі, а у півфіналі - іспанця Дадида Гарсія дель Валле.

Загалом українська збірна уже має у своєму активі 8 нагород (2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові).

Окрім дзюдо, де перемагали лише рівняни, українці відзначилися й у плаванні. "Золото" здобула Наталія Прологаєва, "срібло" - Євген Богодайко та Катерина Істоміна, а "бронзу" - Сергій Кліпперт та Дмитро Виноградець.