05.10.2012, 11:42

Ліга Європи: "Дніпро" й "Металіст" перемогли своїх суперників у Лізі Європи

Матчі другого туру групового турніру Ліги Європи стали успішними для українських клубів - "Металіста" й "Дніпра". Обидва клуби перемогли своїх супротивників. "Металіст" у Харкові лише у другому таймі зламав опір "Рапіда", а "Дніпро" на виїзді здобув вольову перемогу над "АІКом".
Харківський "Металіст" та дніпропетровський "Дніпро" здобули перемоги у другому турі Ліги Європи.

"Металісту" спочатку не надто давалася гра й харків'яни виглядали непереконливо. "Рапід" більше контролював м'яч і завдавав ударів по воротах Горяїнова. Найбільше нерви "металістам" попсували Хоффман та Алар, але їм не щастило. У "Металіста" активністю вирізнявся Тайсон, який міг і сам забити і віддавав на Крістальдо, якому не давали розвернутися захисники "Рапіда".

На перерву "Металіст" та "Рапід" так і пішли за нульового рахунку. У другій же половині, отримавши настанови Мирона Маркевича, "Металіст" продовжував шукати щастя біля воріт "Рапіда". І удача господарям посміхнулась.

На 65-й хвилині Едмар заробив штрафний на правому фланзі атаки, і пішов у штрафну, залишивши право подати Сосі. Аргентинець подав чудово, прямо на Едмара, який головою переправив м'яч у ворота.

"Рапід" після пропущеного м'яча "розкрився" й побіг відігруватися, а харків'яни гостро контратакували.

На 88-й хвилині після подачі зліва від Тайсона, Вілліан дістає м'яч практично на лицьовій лінії поля, і в один дотик переправив круглого в центр воротарської, де набігаючий Шав'єр головою відправив м'яч у ворота Кенігсхофера - 2:0!

До завершення гри рахунок не змінився.

Дніпропетровський "Дніпро" переміг на виїзді шведський "АІК", двічі програючи по ходу зустрічі.

Вже на п'ятій хвилині футболіст команди господарів Даніельссон, після невдалого виносу м'яча дніпропетровцями зі свого штрафного майданчика, потужним ударом вразив ворота Яна Лаштувки.

Дніпропетровці довго приходили до тями від такого початку. У середині першого тайму "Дніпро" таки оговтався й гру вирівняв. Кілька раз після подач Коноплянки небезпечно бив Нікола Калініч, але неточно. Проте Нікола не заспокоївся й за чотири хвилини до перерви рахунок таки зрівняв, реалізувавши вихід один на один.

"АІК", щоправда. відповів блискавично швидко - дніпропетровські захисники "проспали" на краю воротарського майданчика Гаетома, який отримав прийняв подачу з флангу й вразив ворота українців - 2:1, і команди пішли у роздягальню.

У другому таймі "Дніпро" продовжував виглядати активніше за господарів, а Нікола Калініч і далі "тринькав" моменти.

Хуанде Рамос вирішив посилити атакувальний потенціал "Дніпра" й замість Мазуха випустив третього форварда - Матеуса.

Натиск посилився й після подачі з флангу Стрініча австрійці недогледіли за Мандзюком, який високо вистрибнув та вразив головою ворота "Рапіда" - 2:2!

Цей момент став у грі переламним. Австрійці більше били не по воротах "Дніпра", а по ногах дніпропетровців. А "Дніпро" відповів ще одним забитим м'ячем - Селезньов скористався помилкою захисника австрійців, коли той скидав м'яча назад воротарю. Євген в один дотик пробив повз кіпера австрійців, що не встиг вийти на перехоплення - 3:2!