06.10.2012, 10:48

Історія "ОГО": від газети приватних оголошень до інформаційно-рекламного тижневика [+Фото]

20 років — це вже солідний ювілей для газети. Сьогодні "ОГО" — зовсім інший медійний продукт. "ОГО" починалась як перша в Рівному газета приватних оголошень, а сьогодні це — впливовий інформаційно-рекламний тижневик. ДПригадаймо деякі яскраві моменти з 20-річної біографії газети-іменинниці!
2 жовтня 1992 року з легкої руки засновника "ОГО" Віктора Данилова з’явився на світ перший номер газети "Програма. Реклама. Оголошення" накладом 999 примірників. Поступово назва трансформувалася і стала коротшою, від слова "оголошення" — "ОГО".А на цьому комп’ютері набирали текст перших оголошень для наповнення газети. Раритетний IBM XT довгий час зберігався як музейний експонат "ОГО".Для наповнення першого номера засновник Віктор Данилов особисто передруковував оголошення зі стовпів. А ось коли "ОГО" стала виходити щодня — разом з дружиною вийшов до фірмового кіоску "ОГОпрес" продавати її перехожим. Не боятись експериментувати і бути якомога ближчими до читача — це постійна практика редакції "ОГО"!Доброю традицією стало для "ОГО" святкувати ювілеї разом із ровесниками газети. Так однолітки "ОГО" вітали нас із 10-річчям! До речі, тоді газета мала зовсім інший вигляд. Ось так виглядав 10 років тому ювілейний випуск "ОГО".

Із 1999 року "ОГО" починає поступово перетворюватися з рекламно-інформаційного видання у нормальну цивілізовану газету європейського стандарту, де головну роль відіграють новини. Колектив "ОГО" до сьогодні доносить до читача найсвіжіші новини про події міста та області.Корпоративному духу "ОГО" можна лише позаздрити! "ОГО" — це не тільки дружній робочий колектив, це, насамперед, невелика сім’я — дружня, креативна та весела!

Щороку у свій день народження колектив "ОГО" здає кров для людей, які цього потребують. І цьогоріч знайшлися донори "ОГО", які підтримали щорічну традицію.

Футбольна "Бізнес-Ліга "ОГО" — щорічне свято спорту, яке дарує газета рівнянам. Цьогоріч турнір проводиться вже втринадцяте!Школа універсального журналіста — надійний кадровий резерв для "ОГО" і корисне навчання для молоді Рівного та сусідніх областей. ШУЖ закінчили вже понад півтисячі старшокласників та молодих людей з усієї України!Не перший рік "ОГО" друкується у власній друкарні. Нині "Друк Волині" — флагман поліграфічної галузі Рівненщини. Тут друкується чимало газет. Цьогоріч на 10-річчя друкарні завітали гості — редактори з усієї області20-річчя для нас — це чудова нагода замислитись над тим, що вже зроблено, до чого ще прагнемо і що маємо зараз. А зараз хочемо подякувати всім тим, хто не забуває, підтримує і, звичайно, читає.

Щиро дякуємо нашим надійним партнерам, читачам та друзям за привітання. Сподіваємось на подальшу співпрацю і взаємопідтримку.

З повагою і любов’ю, колектив "ОГО".