11.10.2012, 12:50

Волейболістки рівненської "Регіни-МЕГУ" дебютували у Суперлізі [+Фото]

Перший "млинець" у волейбольній Суперлізі для рівненських волейболісток виявився глевким. Рівнянки стартували двома матчами із чемпіоном України — "Хіміком" з Южного — і в обох поступилися.
У першому виїзному поєдинку рівнянки поступилися представницям Одещини з невтішним рахунком, програвши усі три партії — 3:0 (25:15, 25:9, 25:13).

Друга зустріч вийшла для наших волейболісток трішки результативнішою, але суперниці на класі наших дівчат все одно переграли – 3:0 (25:13, 25:16, 25:16).

— Перший тур вийшов для нас невдалим, — сказав на післяматчевій прес-конференції головний тренер волейбольного клубу "Регіна-МЕГУ" Валерій Слєпцов. — По нас проїхався "каток" "Хіміка". Дай Бог, щоб ми відновилися чисто психологічно. Більшість волейболісток вперше беруть участь у матчах такого рівня, за винятком Віри Козак. Хоча дівчата готувалися, але не вийшло.

Після невдалого старту у Суперлізі на наших дівчат чекав ще один, не менш відповідальний старт — перший тур Кубка України з волейболу, матчі якого відбувалися у Євпаторії.

Суперницями рівнянок стали волейболістки того ж "Хіміка", євпаторійської "Керкінітіди" та тернопільської "Галичанки".

Досконало вивчивши за два матчі Суперліги "секрети" южненського "Хіміка", наші дівчата зуміли дати їм бій у Кубку.

Перші дві партії були за нашими волейболістками 25:21 та 25:21, проте "Хімік" за рахунок досвіду гру "переломив" й зумів все ж перемогти — 8:25, 14:25 та 11:15.

Наступним суперником стала "Керкінітіда", й наші дівчата знову чинили опір супернику, але дотиснути кримчанок не зуміли — 3:0 (25:23, 25:20, 25:20).

Успіх до "Регіни" прийшов лише в останньому матчі — проти "Галичанки". Рівнянки програли лише одну партію й у трьох зуміли перемогти — 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:13).

Припинивши боротьбу за Кубок, наші волейболістки продовжать набувати досвіду у Суперлізі.

У наступному турі, 20-21 жовтня, "Регіна" на власному майданчику прийматиме євпаторійську "Керкінітіду", тож матиме нагоду поквитатися з кримчанками за поразку у матчі Кубка.