Татуювання: хвороба суспільства чи глибокий сакральний сенс?
Найчастіше власники малюнків на тілі вкладають в свої шедеври яскраві спогади свого життя або різноманітного роду символи і силуети. Але бувають і зовсім нестандартні речі, які пояснити не в змозі навіть замовник малюнка на тілі.
Значення татуювань
Найчастішою помилкою тих, хто зважився зробити тату – впевненість, що обраний малюнок залишиться актуальним назавжди. Але це рідкісне уявлення. Приміром виступають музичні уподобання кожної людини, які з часом змінюються, в залежності від життєвих ситуацій. Людська душа динамічна і мінлива, так було і буде.
Тому якщо ви вирішили робити тату, то краще вибирайте нейтральний малюнок, або той, який залишиться для вас актуальним на майбутнє.
Більш ретельно вивчіть значення малюнків. Мова малюнка на тілі - це знакова система, в якій трактування знаків має кілька варіантів. У племені майя татуювання у вигляді метелика символізує безсмертя душі, натомість в Японії вас можуть зовсім неправильно зрозуміти, прийнявши ваш малюнок безглуздим.
Тонкощі роботи та догляду
Найкраще робити татуювання у перевірених салонах, які працюють досить довгий час і не мають негативної характеристики. Успішні роботи майстрів дають надії на ідеальний результат.
Всі деталі інструментів, які є змінними, у майстра повинні бути одноразовими. Обстановка проведення „процедури” має бути абсолютно стерильною. Занести інфекцію в шкіру не є проблемою.
Зробивши тату, ретельно доглядайте за ним. Намагайтеся уникати подряпин, порізів та опіків. Застосовуйте різного роду креми для швидшого загоєння.
Зведення
Сучасні технології дозволяють зводити будь-які татуювання. Бувають звісно рідкі випадки, коли допомогти „пацієнту” вже не буде можливості. Прибрати з обличчя тату без наслідків – неможливо. Шрами та рубці при таких процедурах залишаються завжди.
Ставлення громадськості
Стереотипи. Вони нікуди не дінуться. Це болюча тема для суспільства. В країнах Західної Європи та в США звиклися з цим мистецтвом, роботу людям з тату там набагато простіше знайти, чим наприклад, в країнах колишнього Радянського Союзу. Тому краще їх робити на непомітних місцях, які не будуть кидатися в очі.
Ретельно зважте всі «за» і «проти». Прийняте рішення має бути правильним. І в першу чергу для вас!
P.S. Представляємо вашій увазі першу учасницю проекту "Татуйоване Рівне" - 22-річну Єлизавету.

Домедична допомога: школярі Рівненщини вчаться рятувати життя

На Рівненщині тривають заняття з домедичної допомоги для учнів. Їх проводять військовослужбовці, бойові медики, госпітальєри, волонтери, рятувальники та інші інструктори.
переглядів: 170
У Рівному відбудеться імпреза «Танго свободи»

1 травня о 18:30 на сцені Рівненської обласної філармонії відбудеться унікальна мистецька подія — імпреза «Танго свободи», присвячена видатному аргентинському композитору Астору П'яццоллі.
переглядів: 184
Рівненські лікарі провели унікальну операцію по видаленню гігантської 18-літрової кісти з пухлиною

Справжнє диво медицини сталося днями у Рівненському обласному протипухлинному центрі. Висококваліфіковані хірурги успішно провели надскладну операцію з видалення гігантської кісти черевної порожнини у молодої жінки.
переглядів: 212
Марині Шило з Рівненщини присвоєно звання "Мати-героїня"

Марина Шило, мешканка села Велика Омеляна Рівненського району, удостоєна високого звання "Мати-героїня". Почесну нагороду багатодітній матері вручив начальник Рівненської районної військової адміністрації Юрій Колос відповідно до Указу Президента України.
переглядів: 417
Антипасха, Фомина неділя та Проводи: що відзначаємо 27 квітня

27 квітня 2025 року для православних вірян, які живуть за новим церковним календарем, особливий день. Сьогодні відзначають преподобного Стефана, ігумена Києво-Печерського, та вшановують чудотворну Львівську ікону Божої Матері "Одигітрія".
переглядів: 1247