У Рівному письменник-мандрівник Максим Кідрук презентував технотрилер "БОТ" [+Фото]
Після цього Максим встиг побувати у двох досить екзотичних країнах - Анголі та Намібії, а також написати нову книгу.
Вона зовсім не схожа на попередні й безперечно займе особливе місце у творчості Макса та в українській літературі загалом. Адже це - перший український технотрилер.
Поняття "технотрилер", за словами Максима, в українській літературі відсутнє. Тому Максим сам склав визначення поняття "технотрилер". У світі ж тенхотрилерів є чимало, але більш відомими є не самі книги, а фільми відзняті на їх основі. Найперший - це "Парк Юрського періоду" американського письменника (1990 рік). Саме творчість Крайтона, 10 книг якого Максим перечитав за 2 місяці, надихнула письменника на створення книги.
За словами Максима, "БОТ" - це гостросюжетний роман, в якому поєднуються сучасні реально існуючі технології та людська психологія. Це - не фентезі й не фантастика, це те, що цілком може бути реальністю. Особливо цікавим є той факт, що у творі згадуються нанотехнології, робота вчених над якими наразі дуже активно проводиться. За словами Максима - нанороботи - це фактично штучний інтелект, який здатний, окрім виконання поставлених завдань, навчатися, розвиватися й діяти самостійно!
- Події вигадані, але все інше - місця, природні об'єкти, техніка, зброя, людська фізіологія й реакція на ті чи інші події - цілком реальне, - розповів рівненський письменник Максим Кідрук. - Під час роботи над романом я консультувався з кандидатом наук з хімії, лікарем-фізіологом та психіатром. Всі технології, описані в романі, існують насправді. Я опрацював близько сотні наукових статей, що стосуються нанотехнологій, мікробіології та людського мозку, щоб розібратися із усіма тонкощами цих технологій.
Події в романі відбуваються в пустелі Атакама, Чилі.
- Мені здавалося, що саме Атакама - ідеальне місце, однак якби я почав писати після того, як побував у Намібії, то переніс би події туди, - зізнався Максим Кідрук.
Реалістичності книзі додають авторські фотографії цієї пустелі, зроблені Максимом у 2009 році, а також інші фото, схеми, карти місцевості, де відбуваються основні події, та 3D-малюнки, що не просто ілюструють текст, а є частиною сюжету.
Між іншим, у свої 28 років Кідрук побував аж у 29 країнах світу, тому Максим на зустрічі продемонстрував унікальні фото дикої природи з Намібії. Особлива гордість - фото з гепардом, зроблене у Намібії, у "Центрі збереження гепардів". До речі, цих диких кішок у природі залишилося найменше з усіх великих котячих, тому їхньому збереженню у Намібії приділяють велику увагу.
Після завершення майже двогодинної презентації школярі та студенти, що зібралися у бібліотеці, кували книгу "Бот", брали у Макса автографи та фотографувалися з ним.
Письменник-мандрівник Максим Кідрук презентував рівнянам подорожі та книги [Фото+Відео]
Довідка:
Максим Іванович Кідрук - український письменник, мандрівник, за освітою інженер-енергетик. Народився 1 квітня 1984 року в смт Володимирець Рівненської області. Навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови Рівненської НВК№12. У 2001 році закінчив школу із золотою медаллю. Того ж року вступив на механіко-енергетичний факультет НУВГП (спеціальність "Теплоенергетика"). На третьому курсі почав працювати на російську компанію "АСКОН" програмістом. Займався розробкою CAD-систем. У 2005 переїхав до Києва. Вступив в аспірантуру НТУУ "КПІ" на теплоенергетичний факультет. В 2007 Максим Кідрук виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма, де вступає до аспірантури Королівського технологічного інституту. Починає мандрувати Європою та світом. Написав 11 книг (7 художніх, 4 — на технічну тематику), співучасник акції "На Зеландію!" разом із Сергієм Притулою.
Загалом побував у 29 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.
бібліотека, технотрилер, книга, презентація, Максим Кідрук, письменник
Сирський відреагував на вибухи у ТЦК Рівного та Павлограда: що повідомив Головнокомандувач
За короткий проміжок часу в різних областях, на жаль, сталися три акти насильства, у яких постраждали військовослужбовці.
переглядів: 0
Працівницю дитсадка у Рівному відсторонили від роботи, через прояв неповаги до ЗСУ
Напередодні стався вибух у приміщенні Територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Рівному. Трагічний інцидент викликав шквал різноманітних реакцій у соцмережах.
переглядів: 17
Мобільна бригада перинатального центру вирушає в села Рівненщини: графік виїздів на лютий
У лютому мобільна бригада лікарів Рівненського обласного перинатального центру відвідає низку сіл області, щоб надати якісну медичну допомогу жінкам.
переглядів: 196
Смертельна ДТП на Рівненщині: внаслідок зіткнення загинув керманич буса
Сьогодні ввечері в селі Воскодави сталася аварія з летальними наслідками.
переглядів: 325
На Рівненщині похолодає: у понеділок синоптики прогнозують мороз та ожеледицю
У понеділок, 3 лютого, на Рівненщині очікується хмарна з проясненнями погода. Місцями можливий невеликий сніг, а на окремих ділянках доріг слід очікувати ожеледиці.
переглядів: 185