Учасник проекту "Голос. Діти" Ромчик Сасанчин має шанс повернутися у шоу
Десятирічний Роман Сасанчин із села Садки Заліщицького району завоював серця багатьох українців, виступивши на проекті "Голос країни. Діти" 4 листопада. Але, на жаль, хлопчик не пройшов відбору для подальшої участі у проекті. Це викликало обурення серед глядачів. Сотні повідомлень: "Верніть Ромчика!" можна побачити на сайті "Голосу країни", а також у соцмережах. Люди вирішили об'єднатись, аби таким чином довести суддям, що хлопчик таки має талант.
І це дало результат. У прес-службі каналу "1+1" повідомили виданню "20 хвилин", що мають для Ромчика гарні новини. Історія хлопчика зацікавила програми телеканалу "Сніданок з "1+1" та ТСН. Цілком можливо, що у п'ятницю 9 листопада глядачі знову побачать Ромчика в ефірі "1+1". Окрім того, хлопчик зможе взяти участь у новому розділі проекту "Вибір глядачів".
Рідні і знайомі плачуть
П'ятикласник із простої сільської родини має оригінальний оперний голос. Також він грає на трьох інструментах – баяні, акордеоні, фортепіано. У музичну школу їздить у сусіднє село Товсте, а на уроки вокалу — аж до Заліщиків, що за 40 кілометрів від села. Нині хлопчик, його рідні та односельці дуже засмучені через те, що дитину не визнало зіркове журі, у складі якого Олег Скрипка, Світлана Лобода та Тіна Кароль. Утім, за юний талант вболіває вся Україна.
- У нашому селі є талановиті діти, - каже секретар сільради. - Дві дівчинки гарно співають, ще одна грає на гітарі. Але такого голосу, як у Ромчика, не має ніхто. Він — справжній маленький артист.
Поки спілкуємось телефоном із мамою Ромчика Євдокією Сасанчин, вона не втримує сліз.
- Ми у неділю всі плакали, коли дивилися концерт, - каже, плачучи, жінка. - А Ромчик так плакав, що ми не знали, як його заспокоїти. З ним так несправедливо повелися.
Нагадаємо, на сцені Ромчик так і не зрозумів, що його не обрала до себе в команду жодна зірка. Коли після сліпого прослуховування троє членів журі повернулися на кріслах обличчям до сцени, дитина зраділа, що його обрали всі троє. До того ж, вони почали наввипередки хвалити унікальний голос хлопчика.
На шоу "Голос. Діти" зіркові тренери проґавили хлопчика з унікальним голосом [+Відео]
Олег Скрипка навіть сказав, що хоче заспівати з ним дуетом. Але зірки не натиснули кнопки, на знак того, що вони хочуть бачити хлопчика у своїй команді. Вони просто одноголосно визнали, що упустили свій шанс, навіть вийшли на сцену, аби похвалити дитину. Ромчик був у такому піднесеному настрої, що просто не зрозумів, що насправді його не обрав ніхто. Як потім пояснити це дитині, мама просто не знала.
Має багато талантів
Така невдача дуже розчарувала хлопчика, який мріяв стати зіркою.
- У мене велика родина по всій Україні. Всі дзвонять і питають, як з дитиною могли так жорстоко повестися, - каже Євдокія Сасанчин. - Вчителі дзвонять — плачуть. До речі, я їм всім дуже дякую за підтримку моєї дитини. Чула, що один старенький дідусь із села досі плаче, що дитину не повернули.
Ромчик почав співати з п’яти років, ніхто його спеціально цього не вчив, розповідає пані Євдокія. Першими його талант розпізнали учителі. Згодом мама віддала хлопчика в музичну школу та на уроки вокалу.
Жінка додає, що Ромчик схоплює все на льоту. Та й узагалі хлопчик дуже талановитий. Окрім того, що володіє чудовим оперним голосом, він ще й гарно малює, розповідає гуморески, навіть в'яже. Та й вчиться на відмінно.
- Ну як ці судді не розгледіли його таланту, як вони слухали? - дивується мама. - Тепер Ромчик каже, що краще б не їхав нікуди.
Хлопчик мріє стати оперним співаком, пісні Володимира Гришка співає постійно.
- Нам обіцяли, що покличуть нас на заключний концерт, що не забудуть Ромчика, але я не знаю, що сказати. Подивимось. Окрім того, обіцяли, що учасникам "Голос країни. Діти" вручатимуть спеціальні дипломи. Хай би приїхала якась зірка до нашої школи, вручила йому цей диплом, щоб дитині легше стало.
За Ромчика можуть голосувати
Ромчик Сасанчин має шанс перемогти у розділі "Вибір глядачів", який стартував на сайті проекту "Голос. Діти" — http://golosdity.tv/ 5 листопада. Щопонеділка у цьому розділі будуть з'являтись відео з виступами тих учасників, які у відборі не пройшли в жодну команду, повідомили у прес-службі "1+1".
У глядачів буде рівно тиждень, аби своїм голосуванням обрати того, хто їм найбільше сподобався. Аби всі учасники, які не пройшли, мали однакові шанси, розділ будемо оновлювати щопонеділка. Таким чином, відео кожного вокаліста, який не потрапив до команд, буде висіти у розділі весь тиждень. Протягом цього часу за нього голосуватимуть глядачі. Переможця глядацького голосування визначать по завершенні "сліпих" прослуховувань в ефірі "1+1". Він отримає спеціальний приз від проекту.
- Повернути у шоу його неможливо, адже є певні правила, - коментують у прес-службі телеканалу. - Так, ця дитина дуже талановита і нам дуже шкода, що тренери не обрали його, але ми повинні дотримуватись формату. У минулих сезонах "Голосу країни", дійсно, була ситуація, коли Костянтин Меладзе повернув у проект Тоню Матвієнко. Але тоді в командах був недобір і тільки завдяки цьому повернення стало можливим. Цього разу тренери набрали команди повністю, і кожен учасник цих команд є талановитим вокалістом.
Коментар психолога
Світлана Кухарук, дитячий психолог:
- Відправляти дітей на різноманітні конкурси потрібно якнайпізніше. Будь-який конкурс є травматичним для дитини, адже її порівнюють з іншими. Тому дорослим потрібно сто разів подумати, перш ніж робити таке. Адже діти дуже егоцентричні — вони вважають, що весь світ крутиться лише навколо них. А конкурси руйнують їхню самооцінку.
Тож якщо дитина дуже хоче на конкурс, не треба робити акцент на її перемозі. Слід говорити їй, що вона для вас у будь-якому разі найкраща. І що, приміром, вийти на велику сцену – це вже велике досягнення. Якщо дитина розчарована, їй треба пояснити, що вона вже досягла успіху, взявши участь у конкурсі, і що треба йти далі. Адже часто потрібно долати багато сходинок, аби досягти мети. Окрім того, дитину потрібно відзначити у колі сім'ї, похвалити, а не наголошувати на тому, хто був першим. З часом у дитини на душі все вляжеться.
Кожен може втілити у життя сокровенну дитячу мрію: Як це зробити?
Стартувала акція «2000 подарунків до Нового року» для здійснення дитячих мрій: долучитися може кожен.
переглядів: 209
4 грудня - Великомучениці Варвари: привітання зі святом, традиції, прикмети, заборони
Сьогодні, 4 грудня, християни східного обряду відзначають День святої великомучениці Варвари. Це свято, яке в народі також відоме як Варварин день, має давню історію і поєднує в собі релігійні та народні традиції.
переглядів: 433
Автоматичний облік 17-річних юнаків через «Резерв+»: що потрібно знати?
Верховна Рада України в першому читанні проголосувала за законопроєкт № 12076. У ньому пропонується автоматично ставити на військовий облік громадян при досягненні 17-річного віку.
переглядів: 332
Аварія у Дніпрі: подробиці ДТП, яка забрала життя 10-річної дівчинки
Поліція затримала водія, який вчинив смертельне ДТП у Дніпрі.
переглядів: 491
Церковний календар на грудень 2024: що святкуватимуть українці
Останній місяць року багатий на святаи та важливі дати. У церковному календарі на грудень іц Різдво, і Миколи, і річниця проведення Об’єднавчого Собору.
переглядів: 468