25.11.2012, 11:06

Жіночі костюми від Михайла Вороніна: міф чи реальність? [+ІНТЕРВ'Ю]

Один із найталановитіших українських модельєрів Михайло Воронін здобув світове визнання завдяки своїм колекціям чоловічого одягу. Але мало хто знає, що минулого року відомий модельєр представив колекцію жіночого вбрання.
Слава та добре ім'я Михайла Вороніна зберігається й до сьогодні, навіть після його смерті (відомий модельєр помер у квітні цього року — авт.). Мабуть, найкраще про самого Вороніна зможе розповісти тільки сам Воронін. Разом із chasipodii.net пропонуємо пригадати як пройшов показ жіночого вбрання від модельєра зі світовим ім'ям.- Вперше ви презентуєте жіночу колекцію. Чи довго ви над нею працювали?

- Над жіночою колекцією ми дійсно довго працювали. І наше завдання було – створити таку жіночу колекцію, в якій би побачили справжню women business lady. Я завжди у приклад навожу Маргарет Тетчер. В неї є можливість вдягатися по-різному, але елегантність – це найголовніше, що у неї є. Я не скажу, що ця колекція в нас швидко вийшла. Тому що зрозуміти жіночі тонкощі, побачити жіночу красу нелегко.

Продовження інтерв'ю та більше фото переглядайте на сайті [url=http://day.ogo.ua/]"Вітаємо!"[/url]

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Помер відомий український модельєр Михайло Воронін

Якою білизною вражатимуть рівнянки своїх чоловіків у новорічну ніч?


Новорічні зачіски: чим задобрити володарку року?

Щасливе Рівне