25.11.2012, 10:10

У Рівному з'явилася своя «північна» темнота або «сутінки» [+Фото]

Мікрорайон Північний цілком може згодитися для зйомок знаменитої саги "Сутінки".
Якщо ще буде зніматись продовження відомої кіносаги «Сутінки», то вже є місце, яке не потребує ніякої спеціальної підготовки та облаштування. Це місце не де-небудь в Голівуді, а в Рівному на мікрорайоні «Північний». А ще точніше – в проході між школами №25 та №28.

У цьому провулку, довжиною метрів з 150-200, де ходять сотні школярів та відвідувачів басейну, зовсім немає освітлення. І тому там вже після 17 години настають «північні» сутінки і не кожна навіть доросла людина відважиться в ці сутінки зануритись поодинці. Опори освітлення в провулку, і особливо на майданчику перед басейном, є, а от ліхтарі не горять. І не зовсім зрозуміло, хто за це відповідальний (школи, басейн, міські енергетики?). Відповідальні, допоможіть! А то після перегляду фільму «Сутінки» в цьому провулку без підгузка чи охорони хоч не ходи! Лячно!

Дивіться на фото, як це виглядає ( час - близько 18 годин).

Тільки яскраві вікна басейну трішки освітлюють провулок між школами.Єдине джерело світла – басейн, ліхтарі на стовпах не горять:Одинокі вогні зі сторони парку Просвіти( вид від центрального входу в школу №25; на фоні неба видно ліхтар, що не працює)).Єдиний ліхтар на вході у темний провулок до шкіл №25 та №28( зі сторони парку, де освітлення працює):


Вид від школи №25 на вул. В. Дивізії( вся площадка та сквер біля школи – у пітьмі):