26.11.2012, 18:01

Не спішіть викидати старі чашки [+Фото]

Скільки у нас назбиралося непотрібних чашок, якими вже користуватись не можна, а викинути шкода? Певно, цілий сервіз на 12 персон назбирається? Тільки не спішіть їх викидати. Повірте, своїми руками ви можете дати їм друге життя, зробивши ексклюзивні та неповторні речі.
А чому б не увічнити старі чашки на своїй кухні, оздобивши ними одну із стін? Таке рішення пропонують користувачі соціальних мереж. Такий декор точно буде ексклюзивним та унікальним.

Або ж спробуйте за допомогою чашки зібрати штори на кухні. Така оригінальна ідея під силу кожному. Треба лише підібрати гарну чашку, просверлити дно по ширині - і ваш кухоний декор готовий!

А як вам ідея зробити настінний годинник за допомогою чашок?Для роботи знадобиться:
шматок фанери
12 чашок з блюдцями
годинниковий механізм зі стрілками
фарби, блискітки, намистини (або ж що-небудь для декору годинника)
клей для скла та порцеляниЗ фанери виріжте коло - майбутній циферблат годинника, але спочатку переконайтесь, що всі 12 чашок з блюдцями помістяться на цій площі. По центру кола зробіть оптимальний отвір, зі зворотного боку закріпіть годинниковий механізм, а із зовнішнього боку - стрілки. Поставте блюдця на строго відведені їм місця (спочатку на 12:00, 3:00, 6:00, 9:00, а потім по 2 між ними).

За допомогою клею для скла та порцеляни заздалегідь склейте чашки до блюдець, а потім блюдця - до фанери.

На свій смак прикрасьте настінний годинник, вставте батарейки і насолоджуйтеся власним творінням за чашкою запашного чаю! Ось такий простий приклад декору настінних годинників своїми руками!Фото із соцмережі Вконтакте та dekor-svoimi-rukami.ru.