29.11.2012, 11:40

На Рівненщині у Гощі зґвалтували неповнолітню

16 листопада 2012 року приблизно о 23 годині до чергової частини Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області телефоном звернулась жителька села Витків Гощанського району, яка повідомила, що у цей же вечір невстановлена особа на ім’я Микола вчинила спробу зґвалтувати її неповнолітню дочку.
Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи встановлено, що приблизно о 21 годині підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись за місцем свого проживання, застосувавши силу до 15-річної односельчанки, вчинив з нею статеві зносини проти її волі.

17 листопада слідчим відділом Гощанського РВ УМВС України в Рівненській області відносно молодика порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування неповнолітньої особи).

Цього ж дня чоловіка затримали та допитали. За результатами проведеної слідчої дії підозрюваний свою вину визнав частково.

У ході слідства призначено судово-медичні експертизи потерпілої та підозрюваного, судові імунологічну та цитологічну експертизи одягу, судово-медичну експертизу визначення вмісту алкоголю у крові.

17 листопада до Гощанського районного суду підготовлено подання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді – тримання під вартою.

19 листопада суддя Гощанського районного суду відмовив у задоволенні подання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу — тримання під вартою. Злочинні дії підозрюваного перекваліфіковано з частини 3 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування) на частину 1 статті 155 Кримінального кодексу України (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості).

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Як на Рівненщині карають ґвалтівників [ОГЛЯД]
Щасливе Рівне