02.12.2012, 16:38

У Рівному на "Духовці" експериментують з мистецтвом [+Фото]

У неділю у Рівному триває фестиваль актуального мистецтва "Духовка-2012". Фестиваль відбувається уже вп'яте, але як і у минулі роки організатори "Духовки" продовжують експериментувати та дивувати гостей новими мистецькими сюрпризами.
Душевна музика, театральні вистави, зустрічі з цікавими людьми та креативні майстер-класи - все це та багато іншого підготували для гостей організатори фестивалю "Духовка".

- По-перше, цьогорічна "Духовка" особлива тим, що вона відбувається взимку, а раніше фест був влітку, - розповідає один з організаторів фестивалю Павло Осіпов. - По-друге, фестиваль направлений на особистісний духовний внутрішній розвиток, тому у нас в програмі є лекції з езотерики, з вегетаріанства, а гурт "AtmAsfera" обіцяє почитати мантри та готує якісь барабанні "штуки". До того ж приємно що, до нас уже приїжджають гурти, що відомі на всю Україну. У перший день фестивалю до нас завітав гурт "Гапочка" з Києва.Окрім музичних новинок, були й новинки театральні.

- Відбулася прем'єра вистави "Міст", - зазначив Павло Осіпов. - Це режисерська робота Владислава Красікова. Якщо ви бачили "Кисень", то це зовсім інша за змістом постановка. Тут більш класичний театр, й психологічна п'єса від якої сльози навертаються на очі. Викликає дуже багато емоцій.Загалом, за словами Павла Осіпова, наповнення фестивалю виявилося не таким, яке планувалося влітку, але від того не менш цікавим.- Ще одна новинка - окрема кімната для майстер-класів, - говорить Павло Осіпов. - Це зроблено для того, щоб людина, яка приходить на фестиваль, мала можливість обрати, куди їй піти. Слухати якийсь виступ чи йти на майстер клас й вчитися добити своїми руками якісь цікаві речі. Й це теж особистісний розвиток.До слова, сьогодні, в останній день фестивалю, на гостей фестивалю чекає майстер-клас з гри на барабанах від учасника гурту "AtmAsfera" Тімура Ґоґітідзе та музичний мантра-сейшн від іншої учасниці гурту "AtmAsfera" Анастасії Яремчук.На завершення відвідувачів "Духовки" чекає акустичний виступ рівненського рок-гурту "FarInhate" та новий проект від DJ Garazd.Вечірня програма фестивалю "Духовка-2012" (на неділю, 2 грудня):

18-00 - Тімур Гогітідзе (Атмасфера) - барабане коло (майстер-клас) (Львів)
19-00 - Анастасія Яремчук (Атмасфера) - музичний мантра - сейшн (Львів)
20-00 - Акустичний виступ гурту "FarInhate" (Рівне)21-00 - Новий DJ проект від Гаразд (Рівне)
21-50 - Заключне словоПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ: Як Ви ставитесь до актуального мистецтва? Які Ваші враження від фестивалю "Духовка-2012"? Що Ви хотіли б змінити у програмі фестивалю? (Відповіді залишайте у коментарях до статті)