04.12.2012, 11:45

Ліга Чемпіонів УЄФА: два "Динамо" зійдуться у Загребі (ВАШІ ПРОГНОЗИ)

Сьогодні у Києві відбудеться матч останнього туру групового турніру Ліги Чемпіонів між київським та загребським "Динамо". Для обох команд він нічого не вирішуватиме з турнірної точки зору, проте стане для обох битвою "за честь мундиру".
Як київське так, так і загребське "Динамо" уже вирішили для себе все у цій Лізі Чемпіонів.

Перші забронювали за собою третю сходинку, що дає право наступного року продовжити виступи у Лізі Європи, а другі - не мають навіть теоретичних шансів боротися за будь-які місця, й навіть розгромивши киян в "пух і прах" залишаться на останній сходинці.

Проте, хорватська публіка вимагає від своїх улюбленців перемоги у кожній грі, тому не важко передбачити, що загребці будуть йти вперед й забивати.

Водночас й кияни, зважаючи на ганебний результат в цьогорічній Лізі Чемпіонів та невеселі справи у національному чемпіонаті, намагатимуться повертати довіру своїх уболівальників й доводити, що вони на щось таки спроможні.

Можливо цей матч стане для декого з киян останнім шансом довести Олегу Блохіну свою профпридатність й залишитися в "Динамо" й 2013 року.

Стартовий свисток на стадіоні "Максимір" у Загребі пролунає о 21:45, а пряму трансляцію гри можна буде переглянути на каналі "1+1".

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ: Який ваш прогноз на матч "Динамо" (Загреб) - "Динамо" (Київ)? Ваші прогнози залишайте в коментарях до статті
Щасливе Рівне