05.12.2012, 11:44

У Рівному на Студентській - не дорога, а ковзанка! [+Фото]

Читачка Liliya надіслала лист у рубрику "Дороги Рівненщини".

"Доброго дня! Вибачте, якість фото не дуже, бо фотографувалось на телефон. Але на Студентській, 14 справді гололід і ковзанка. Вчора впала, забила ногу. І така дорога аж до магазину "Відін", нічого не посипано станом на сьогоднішній ранок.

Веду малечу в садочок через автотранспортний технікум, коли спускаюсь від магазину "Манго", цей спуск просто суцільний лід. Допоможіть!

Сьогодні телефонувала на 1553, сказали, що заявку передали в МіськШЕУ. Потім я сама набрала майстра за телефоном 43-28-91, сказав, що заявку отримав, потім почались якісь суцільні мати, хтось комусь десь піску не привіз, потім знову мати, потім я поклала слухавку, щоб не псувати вранішній настрій. Отака картина", - написала у своєму листі рівнянка.

Рівне перетворилось за ніч на суцільну ковзанку (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) [+Фото]У Рівному зі снігом боротимуться півсотні спецмашин [+Фото]

Нагадаємо, OGO.ua з приходом зими знову береться разом із пересічними рівнянами контролювати дороги Рівненщини.

Надсилайте фото, якщо у вашому дворі чи вулиці не все в порядку з розчищенням дороги чи посипанням піском на електронну адресу dorogu.rivnogo@gmail.com.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ