Пукач назвав мотив убивства Ґонґадзе
Нагадаємо, колишнього генерала міліції тримають під вартою понад три роки. Пукач підтвердив, що власноруч убив Ґеорґія Ґонґадзе, а також, за словами адвоката вдови журналіста, у суді серед замовників злочину назвав ім'я Леоніда Кучми.
У Рівному ДТП за участі кількох автомобілів.
Про це повідомили у патрульній поліції Рівненщини.
переглядів: 32
Баскетбольний клуб "Рівне" представив нового форварда
Баскетбольний клуб «Рівне» офіційно підписав 24-річного американського форварда Сі Джея Вільямсона (196 см, 91 кг).
переглядів: 14
На Рівненщині затримали грабіжника, який утік на Львівщину
У Рівному оперативники затримали чоловіка, який напав на жінку та відібрав у неї сумку. Завдяки злагодженим діям правоохоронців трьох областей вдалося встановити місцеперебування зловмисника та притягнути його до відповідальності.
переглядів: 114
Рокитнівські поліцейські викрили незаконну порубку лісу
Учора, 13 лютого, близько 21:00 під час патрулювання села Борове поліцейські офіцери громади зупинили два трактори з причепами, завантаженими близько 8 кубічних метрів соснової деревини.
переглядів: 134
Ветеран з Рівного Олександр "Терен" розповів про розмір своєї пенсії
Олександр "Терен" Будько, ветеран з Рівного, поділився інформацією про свій пенсійний дохід в інтерв'ю на YouTube-каналі Марічки Падалко.
переглядів: 166