13.12.2012, 08:01

Сьогодні - День ангела в Андріїв. Не забудьте привітати знайомих!

13 грудня іменини святкують Андрії.
Значення імені Андрій: «Хоробрий», «мужній».

Походження: В основі імені лежить грецьке слово «андрос», що означає «чоловік». В Англії поширено у формі Ендрю, в Німеччині - Андреас, у Франції - Андре.

Характер: З дитячого віку Андрій має багату фантазію. Його улюблені іграшки - всілякі конструктори. Він може зображувати автомобіль і гонщика одночасно, носитися при цьому по квартирі й видавати всю гаму звуків - від гурчання мотора до скрипу гальм. Поглинений своєю грою, Андрій мало звертає уваги на прохання поводитися тихіше і мало не єдине, що його може зупинити - це солодке. Якщо є брат, то Андрій щиро прив'язаний до нього. До сестри ставиться ревниво й не хоче уступати їй ні в чому. Андрій-підліток серед своїх однолітків нічим особливо не виділяється, однак згодом виявляється, що в житті він досяг успіху більше за інших.

Привітання Андріям з Днем ангела

На службі Андрія завжди цінує начальник. Андрії, народжені взимку, більше тяжіють до сфери мистецтв. Серед Андріїв часто зустрічаються режисери, актори, співаки, художники. У сфері природничих наук великих успіхів добиваються «осінні» Андрії. Вони ж щасливі й у бізнесі.

У відносинах з дівчатами Андрій непостійний. Він може зізнатися в коханні своїй знайомій, а на другий день, не звертаючи на неї уваги, пройти мимо з іншою. Одружується Андрій на гарній, чуттєвій жінці, при цьому її внутрішній світ і характер його мало цікавлять. Поради знайомих і родичів про серйозне ставлення до вибору супутниці життя Андрій ігнорує.

Андрій високої про себе думки, егоїстичний і вимагає до себе підвищеної уваги. Він може ревнувати дружину до дитини, якщо вона приділяє багато уваги маляті, а йому - мало. Андрій непередбачуваний у своїх вчинках. Він може зробити дорогий подарунок дружині, а з приводу дріб'язкової речі влаштувати скандал. Відносини з тещею складаються складно.

Андрії по батькові Олександрович, Ігорович і Олегович важкі в спілкуванні й мають непростий характер.

Фоносемантика: Слово «Андрій» справляє враження чогось хорошого, мужнього, гучного, хороброго, могутнього, рухомого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Ялиця

Колір: димчасто-блакитний

Камінь: Аметист

Знак зодіаку: Ім'я підійде Близнюкам, Левам, Терезам, Скорпіонам, Стрільцям і Рибам
Щасливе Рівне