18.12.2012, 14:13
Рівняни скаржаться на "Санком"
До редакції OGO.ua зателефонувала рівнянка Світлана з проханням посприяти у вирішенні питання невивезеного сміття.
Як виявилось, уже 5 днів поспіль приватна рівненська фірма "Санком", яка займається вивезенням сміття, не виконує свої обов’язки. Мешканка багатоквартирного будинку, що розташований за адерсою вул. Коновальця, 7, повідомила, що це просто надокучає мешканцям.
- Сміття розкидане по всій вулиці, не вивозили його вже п’ять днів! Такі проблеми були й раніше, вже кілька разів була така ситуація, коли "Санком" днями не очищав смітники, що встановив поряд з нашим будинком. Я проживаю на першому поверсі і потерпаю від смороду, що з’являється біля смітників. Щомісячно оплачую їхні послуги, тому вважаю це неприпустимим, - скаржиться пані Світлана.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1355829098.jpg)
Рівнянка Світлана повідомила також про те, що намагалась зв’язатися з фірмою, щоб висловити свої думки стосовно їхньої роботи, але дотелефонуватись до "Санкому" так і не змогла.
Нагадаємо, що нещодавно міська влада надала право працівникам фірми "Санком" складати адміністративні протоколи про відсутність угоди на вивіз сміття та порушення правил його вивозу.
- Сміття розкидане по всій вулиці, не вивозили його вже п’ять днів! Такі проблеми були й раніше, вже кілька разів була така ситуація, коли "Санком" днями не очищав смітники, що встановив поряд з нашим будинком. Я проживаю на першому поверсі і потерпаю від смороду, що з’являється біля смітників. Щомісячно оплачую їхні послуги, тому вважаю це неприпустимим, - скаржиться пані Світлана.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1355829098.jpg)
Рівнянка Світлана повідомила також про те, що намагалась зв’язатися з фірмою, щоб висловити свої думки стосовно їхньої роботи, але дотелефонуватись до "Санкому" так і не змогла.
Нагадаємо, що нещодавно міська влада надала право працівникам фірми "Санком" складати адміністративні протоколи про відсутність угоди на вивіз сміття та порушення правил його вивозу.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Людмила КНАПЕЦЬКоментарів: 22Переглядів: 5586Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 143
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 131
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 164
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276