Хто у Рівному зіб'є бурульку?
- Дзвонили в приймальню міськвиконкому, вони порадили звернутись в управління ЖКГ. Подзвонили туди, там відповіли, що це робота ЖЕКу, - розповідає продавець пані Євгенія. - А в ЖЕКу знову відіслали, сказавши, що це не їхня робота. Тепер дзвонимо до вас. Напишіть, щоб прочитав той, хто відповідає за цю роботу - щоб зняли ту бурульку. Бо це ж біда буде, якщо на когось впаде!
Довідка:
Ця частина міста обслуговується ЖКП "Західне".
Нагадаємо, Управління з питань надзвичайних ситуацій Рівненського міськвиконкому попередило рівнян про небезпеку бурульок.
Утримання і благоустрій територій підприємств, установ, організацій та прибудинкових територій, присадибних ділянок громадян, належних до них будівель і споруд проводиться власниками або балансоутримувачами цих будинків, або підприємством, установою, організацією, з якими балансоутримувачами укладені відповідні договори на утримання та благоустрій прибудинкових територій.
Управління звертається до власників житлових і керівників адміністративних будівель, суб’єктів господарювання з проханням організувати заходи щодо очищення дахів від снігу та знищення бурульок і льодових наростів. У разі неможливості позбавитися від бурульок, забезпечити обмеження доступу громадян до небезпечних ділянок.

Погода на 18 квітня: тепло, сонячно і без дощу

У четвер, 18 квітня, на Рівненщині очікується переважно суха та комфортна весняна погода.
переглядів: 158
Сходи біля Рівненського драмтеатру немає охочих ремонтувати

Останнім часом у соцмережах активно піднімається питання щодо стану сходів біля Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.
переглядів: 191
У Шпанові відбулася зустріч з родинами зниклих безвісти військових

17 квітня у будинку культури села Шпанів відбулася зустріч представників Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин із родичами військовослужбовців.
переглядів: 135
БК "Рівне" зберіг шанси на фінал Чемпіонату з баскетболу, обігравши Київ

Рівняни не без проблем обіграли "Київ-Баскет" з рахунком 77:73 та перевели визначення другого фіналіста у третій матч.
переглядів: 142
У жительки Рівненщини виявили наркотиків на 1,3 мільйона гривень

Правоохоронці Рівненщини затримали жительку обласного центру, підозрювану у масштабному розповсюдженні наркотичних засобів та психотропних речовин.
переглядів: 159