25.12.2012, 15:00

Для рівненських лікарень закупили 30 "швидких"

З нового року 30 сучасних машин швидкої допомоги поповнять автопарки медзакладів Рівненщини.

Усі санітарні автомобілі з необхідним обладнанням придбали завдяки державній субвенції. Загалом на це спрямували більше 20 мільйонів бюджетних гривень.

Зокрема, на цю суму для районних лікарень закупили 28 машин типу В. Вони оснащенні всім необхідним обладнанням для меднагляду за пацієнтом. Вартість однієї такої машини становить майже 650 тисяч гривень.

Рівненську "швидку" віддали області (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)

Ще закупили два потужні реанімобілі, які працюватимуть в комунальному закладі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Наразі усі швидкі реєструють та готують для роботи у зимовий період.

Рівненські гіпертоніки можуть купити ліки зі знижкою до 80%

Як повідомили в обласному управлінні охорони здоров’я, всі швидкі оснащені найсучаснішим дороговартісним медобладнанням. Також у салоні нових авто встановлені системи незалежного опалення та кондиціювання. Це забезпечує комфорт роботи медичної бригади, а також перебування у салоні пацієнта.

Крім того, Рівненщина цьогоріч отримала 8 мільйонів цільової субвенції із держбюджету на медпрепарати для надання невідкладної медичної допомоги.

Епідемію грипу на Рівненщині прогнозують у січні

Загалом задля наближення якісних медпослуг до людей у рамках реформування галузі охорони здоров’я цьогоріч Рівненщина одержала з держказни майже 93 мільйони гривень, повідомили з прес-служби РОДА.

Щасливе Рівне