У Львові водій авто збив на смерть міліціонера і втік
Як зазначають правоохоронці, в органах внутрішніх справ Олександр працював із 2007 року.
Як повідомили в правоохоронних органах, Нестеренка сьогодні зранку збив автомобіль. Від отриманих травм міліціонер помер.
Водій автомобіля з місця аварії втік. На 13.00 винуватця аварії не знайдено.
Нагадаємо, що у липні цього року у Рівному 19-річний молодик збив на смерть працівника міліції, що стояв біля своєї машини.
Крім того, на Рівненщині у ДТП потрапляли ще двоє працівників міліції - старший лейтенант міліції, яку збили на пішохідному переході у Рівному, та майор міліції, що потрапив у ДТП на Кореччині.

Львів, ДТП, смерть, збив, міліціонер
78 безпритульних тварин простерелізували на Костопільщині

У Костопільській громаді на Рівненщині триває реалізація програми стерилізації безпритульних тварин.
переглядів: 50
З вересня у школах Рівненщини «Захист України» викладатимуть дві години на тиждень

Із 1 вересня школярі Рівненщини матимуть більше часу на вивчення предмета «Захист України».
переглядів: 46
У Рівному сьогодні проведуть акцію «Світло пам’яті»: як долучитися

У п’ятницю, 4 липня, в Рівному на майдані Незалежності відбудеться традиційна акція «Світло пам’яті» — щомісячне вшанування українських військових, які віддали життя за свободу країни.
переглядів: 109
У Костополі формують нову Молодіжну раду

Костопільська міська рада повідомила про початок формування оновленої Молодіжної ради.
переглядів: 146
Не треба їхати до Рівного: де та коли відомий педіатр прийматиме пацієнтів

У Клеванській обласній багатопрофільній лікарні імені Михайла Вервеги починає прийом педіатр Антон Асонов.
переглядів: 160