29.12.2012, 13:00

Новосілля року: Гарбузи для амурських тигрів Рівненського зоопарку

Нове житло отримала цьогоріч пара уссурійських тигрів у Рівненському зоопарку. Для них спорудили відкритий вольєр вартістю 400 тисяч гривень. А на новосілля парі смугастих подарували гарбуза та побажали поповнення в сімействі.
Створення вольєра для смугастих було справою непростою. Адже аналогів в Україні конструкція не має. Старе помешкання для тигрів мало площу лише 20 квадратних метрів, натомість нове – майже 900 метрів квадратних. Вольєр не має сітчастого накриття, а на долівці трава й кущі замість бетону.

У підсумку дім тигрів обладнали високими клітчатими стінами та електричною системою захисту. Все заради безпеки тварин і відвідувачів. Щоправда, таке задоволення коштувало недешево – 400 тисяч гривень. Половину з цих коштів виділили з обласного бюджету, решта – кошти міського бюджету та власні заробітки зоопарку.

Купувати нових тварин у зоопарку не планують. Кажуть, хочуть забезпечити гарні умови для вже існуючих мешканців. Зокрема, у перспективі споруджуватимуть новий вольєр для левів.
Щасливе Рівне