10.01.2013, 11:29

На Рівненщині чоловік застрелився на Різдво

Різдвяні свята для подружжя, 29-річних Юлії та Павла, жителів станції Немовичі у Сарненському районі, ознаменувались бідою. Сьомого січня, доки жінка із малолітнім синочком пішла колядувати, її чоловік вирішив звести рахунки із життям.
— Сім’я середнього достатку, у минулому годувальник працював на залізниці, — коментує т.в.о. начальника УМВС Геннадій Юрчук. — На сьогодні дружина працює у місцевому лісництві, загиблий же був без роботи та все частіше заглядав у чарку.

Як повідомила OGO.ua Наталія Кирковська із Сарненського рвйвідділу, того дня до родини на честь свята завітали гості. Після спільного відпочинку Павло збирався відвідати брата, а дружина із трирічним сином пішла колядувати.

За якийсь час брат почав хвилюватись, чому Павло і досі не прийшов. Зателефонував на мобільний до невістки Юлії із проханням пересвідчитись, що брат уже вирушив до нього в гості. Коли жінка зайшла до власної оселі, то виявила тіло чоловіка без ознак життя.

Власною мисливською рушницею він вистрелив собі у живіт. У 2011 році Павло отримав посвідчення мисливця, тож, відповідно, мав у користуванні зброю.

Лікарі та правоохоронці по прибуттю на місце констатували смерть чоловіка.

Правоохоронці встановлюють усі обставини та деталі цієї трагічної події.

Нагадаємо, у жовтні у магазині "Патріот" на Ювілейному у Рівному з рушниці застрелився 25-річний чоловік. Перед тим він стріляв у колишню кохану.