Ми у Facebook
15.01.2013, 11:04

В Україні запрацювала дитяча "гаряча лінія"

З початку 2013 року в Україні з’явилася нова всеукраїнська "гаряча лінія" - для дітей та про дітей. Про це повідомили у правозахисному центрі "Ла Страда-Україна".

"Лінія відтепер діє за номером 0 800 500 225. Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей", - йдеться у повідомленні правозахисного центру.

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

Створення окремої «гарячої лінії» з дитячих питань стало відповіддю на кількість запитів, які були отримані протягом останніх років на Національну «гарячу лінію» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей – у 2011 році половина усіх телефонних звернень надійшли від самих дітей або з дитячих питань. За підсумками 2012 року таких дзвінків було близько половини від загальної кількості – близько 5 тисяч.

На Національній дитячій «гарячій лінії» Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Коло питань, з яких вже надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних останніми роками запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також психологічне залякування та насильство (булінг) і безпека в Інтернеті.





На правах реклами