16.01.2013, 14:08

У Рівному працівники "Теплотранссервісу" виступили проти передачі котелень приватним структурам

15 січня відбулись збори трудового колективу теплопостачального КП «Теплотранссервіс». На зборах були присутні депутати Рівненської міськради.
Працівники занепокоєні ситуацією, яка склалась після скандального рішення Рівнеради про проведення конкурсу з передачі майна і засобів виробництва підприємства приватним структурам. Рішення Рівнеради приймалось без обговорення з трудовим колективом і рівнянами.

Підприємтво працює стабільно і за результатами 2012 року отримало прибутки. Рішення Рівнеради від 26 грудня 2012 року «Про проведення конкурсу на право оренди об’єкта централізованого теплопостачання цілісного майнового комплексу Комунального підприємства "Теплотранссервіс" Рівненської міської ради» працівники вважають необґрунтованим і таким, що свідчить про тіньові схеми розтягування майна міста.

Трудовий колектив підтримав пропозицію голови Постійної комісії з питань законності та правопорядку, депутата Рівнеради Олександра Лащука щодо скасування рішення Рівнеради про передачу майнового комплексу приватним структурам і збереження його за громадою міста.

Члени профспілки підприємства висловлювали стурбованість, що цей процес відбувається непрозоро і трудовий колектив не матиме можливість взяти участь в конкурсі через ускладнені умови конкурсу. Зокрема, працівники зобов’язані внести у статутний фонд товариства 5 млн грн, що є неможливим через невисокі зарплати робітників.

«Керівництво міста пояснює причину передачі приватним структурам котелень міста неефективним менеджментом «Теплотранссервісу». Проте, чому потрібно все забирати в міста через неефективне управління певних керівників, ніхто пояснити не може? Чому потрібно робити заручниками 500 працівників підприємства? - обурюються люди.
Щасливе Рівне