30.01.2013, 10:21

У Рівному з’явилася нова мода на татуаж

З кожним днем все більше рівнянок звертається до такої косметичної процедури, як татуаж. Чи шкідливо це для здоров’я? І що це за нова мода – далі у статті.
Ми, жінки, бажаємо у будь-яку пору дня і ночі виглядати на всі сто відсотків. Але прокинувшись зранку та поглянувши в дзеркало, мимоволі ловиш себе на думці, що вигляд у тебе, скажімо, не дуже. Тональний крем, пудра, тіні, туш, помада – далеко не весь перелік засобів, які допомагають нам із «сонної мухи» перетворитись у справжніх королев. Це так довго і стільки багато зусиль… Виявляється, рішення є і називається просто – татуаж.

Для тих, хто почув це слово, та з жахом уявив татуювання, даємо роз’яснення. Татуаж – це косметична процедура, за допомогою якої жінці не потрібно буде користуватись звичайною косметикою. Татуаж буває кількох видів: татуаж губ, татуаж брів, татуаж повік.За допомогою татуажу губ жінка може на певний час змінити: колір, форму і навіть розмір губ. Якщо Ви побоюєтесь одразу ж застосовувати такі радикальні засоби, то можна зробити татуаж тільки контурів губ. Така косметична процедура дозволить зробити Ваші губи виразними і з гарним контуром + помада не буде розтікатися і губи будуть виглядати вишукано та бажано.Татуаж брів та повік – є одним із найпопулярніших різновидів татуажу. Рівнянки охоче окреслюють контури брів та наводять яскраві стріли на очах. Це і не дивно, оскільки татуаж не змивається водою. З ним можна ходити до лазні та сауни, їздити на море або озеро. Також, неабиякою перевагою є те, що зранку не потрібно наносити макіяж, а це, звісно, відчутно економить час. І найголовніше – татуаж на тривалий термін може зекономити наші гроші на косметику.

Звичайно, зараз хтось може сказати, що татуаж – це повне втручання в шкірні покриви на обличчі, що можна занести якусь інфекцію та «наробити біди». Від незнання, можна все. Але сучасна технологія виконання цієї процедури повністю виключає таку можливість. Проводиться вона у спеціально обладнаних місцях (салонах), спеціально навченими майстрами.

Поцікавившись у рівнянок, де вони робили собі татуаж, багато хто відзначив позитивними відгуками тату-студію Олександра Тихонова “Alex Tatoo Studio”. Вже багато років майстер прикрашає тіла рівнян якісним татуюванням та татуажем.

Тому, не варто боятися, прикрашайте себе, любі рівнянки!

На правах реклами.