30.01.2013, 10:55

Нове у законодавстві про зайнятість

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про зайнятість населення» №5067–VI від 5 липня 2012 року. Які новації для рівненських роботодавіців він передбачає?
- Новим законом передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, - пояснює перший заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Дмитро Камінський. - Це, зокрема, молодь, жінки, особи віком понад 50 років та інші соціально вразливі категорії населення. У разі працевлаштування таких громадян роботодавцю виплатять компенсацію в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу. Компенсація виплачуватиметься щомісячно впродовж одного року з дня працевлаштування особи, але за умови збереження її зайнятості упродовж двох років. Якщо ж роботодавець звільнить працівника і не працевлаштує на це робоче місце іншого безробітного, він має повністю повернути отримані кошти.

Право на таку компенсацію матимуть роботодавці, у яких відсутня заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та яких не визнано банкрутом або стосовно них не порушено справу про банкрутство.

Ще одним важливим законодавчим нововведенням є стимулювання суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки. Це означає, що підприємець, який створить нові робочі місця та працевлаштує на них безробітних на два роки, впродовж року може отримувати щомісячну компенсацію в розмірі єдиного соціального внеску. Але закон при цьому встановлює, що працівники, які були прийняті на роботу з виплатою компенсації, не можуть бути звільнені за ініціативою роботодавця. Додам, що це стосується суб’єктів малого підприємництва у виробничій сфері.

Нове у податковому законодавстві-2013

Хочу звернути увагу роботодавців ще на один аспект. Закон надає додаткові можливості для працевлаштування окремих категорій громадян. Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню мають батьки (самотні батьки) з малолітніми дітьми і дітьми-інвалідами, діти-сироти, особи, звільнені після відбуття покарання, молодь, яка вперше приймається на роботу після закінчення або припинення навчання, звільнення із строкової військової або альтернативної служби, особи передпенсійного віку (за 10 і менше років до настання права на пенсію за віком), інваліди. Для їхнього працевлаштування підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота в розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Раніше щодо бронювання робочих місць для соціально незахищених категорій населення приймалися розпорядження місцевих органів виконавчої влади. А відтепер роботодавці самостійно розраховують цю квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до неконкурентоспроможних на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їхнє працевлаштування самостійно. Роботодавці можуть звертатися до служби зайнятості за укомплектуванням вакансій фахівцями з числа безробітних, у тому числі з числа громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню.

Робота у Рівному: вакансії, резюме
Щасливе Рівне