07.02.2013, 11:10

На Рівненщині чоловік демонстрував ДАІшникам фальшиве посвідчення міліціонера [ПОДРОБИЦІ]

"Липового" правоохоронця працівники Державтоінспекції зупинили у вівторок, 5 лютого, близько 14:20 в Сарнах.
Про це порталу OGO.ua повідомили у прес-службі ВДАІ УМВСУ у Рівненській області.


ДАІшники зупинили автомобіль ГАЗ-2705, яким керував 28-річний Олексій з Харківської області. Під час перевірки документів Олексій пред'явив службове посвідчення дільничного інспектора міліції Лозівського МРВ ГУ МВС в Харківській області, видане 31.03.2010 р. дійсне до 31.03.2014 р., яке має явні ознаки підробки.Посвідчення було схоже на ксерокопію. Вартові доріг доставили водія та автомобіль у Сарненський райвідділ міліції.

- На даний час стало відомо, що 28-річний Олексій, півтора року тому звільнений з органів внутрішніх справ. Крім того, є відповідний висновок експертів про те, що пред’явлене посвідчення підроблене, - каже начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк.

Нині триває досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Загалом, за 2012 рік працівники Державтоінспекції Рівненщини виявили 19 фактів підробки документів, з яких переважна більшість свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Щасливе Рівне