Як рівняни можуть зробити бізнес на лижах та гірках (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) [Фото+Відео]
«Протяжність найкрутішої гірки - 450 м, вона буде 90 метрів заввишки», - розповідає Володимир, відмовившись назвати суму інвестицій.
Штучний сніг подаватиметься з 12-ти гармат (спеціальна установка, 12 м у висоту), на гірки можна буде дістатися за допомогою канатної дороги. Загальна площа курорту - 40 га.
«Проект розрахований на п'ять років. Будівельні роботи ведуться вже рік, за цей час освоєно 8 га, ми провели електрику”, - каже автор ідеї.
Віртуальна екскурсія ковзанками Західної України і не тільки
За словами Бондарця, це буде міський міні-курорт, на зразок тих, які розташовуються під Москвою і розраховані на молодь. Тут же, як повідомляють у прес-службі ОДА, відкриється лижна школа.
Іще один курорт, який стане конкурентом Буковеля, хочуть спорудити на Верховинщині на горах Кострич і Кринта, поблизу села Красник.
Новим гірськолижним курортом зацікавилися багаті інвестори. Для його облаштування місцева громада дозволила використовувати свої землі в горах, які не придатні для сінокосіння.
Очікується, що тут спорудять п’ять лижних трас великої протяжності і три витяги. Туристи житимуть в одноповерхових котеджах, збудованих у гуцульському стилі.
Рівненщина також має чимало місць, де можна було б облаштувати лижні гірки. Наприклад, вже не один рік місцеві жителі та рівняни їдуть покататися на лижах, сноуборді та навіть велосипедах на гірку у селі Бармаки Рівненського району. Тут можна і скатитися з гірки, і помилуватися зимовими пейзажами.

Це місце в соціальних мережах недарма охрестили рівненський Бармаковель.
Було б добре, якби на стихійну гірку звернули увагу заможні бізнесмени. Адже її також можна облаштувати і перетворити на місцевий курорт. Тим паче, що розташована вона неподалік Рівного — всього за кілька кілометрів.
І тоді за рахунок відпочинкового промислу і місцевий бюджет буде стабільно поповнюватися, і за отримані кошти можна буде вирішити багато соціальних питань.

До речі, коментатори OGO.ua підказали, що на Рівненщині є й інші місця, придатні для гірських спусків, наприклад, село Дружба у Радивилівському районі. Там також можна покататися, а гірки стрімкіші.
Відроги Карпатських гір дають про себе знати вже й на території Радивилівського району, де починаються пагорби Волинсько-Подільської височини, пише radyvyliv.net.
Багатьох любителів зимового відпочинку на природі приваблюють до себе мальовничі узгір’я біля сіл Дружба і Новоукраїнське. Там таки справді цікаві місця. В інтернеті це місце назвали «Дранчовель» за аналогією з відомим курортом Буковель, а в основу покладено колишню назву села Дружба – Дранча.





Фото та відео кореспондента "Радивилів.net" Володимира Ящука.
ПИТАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ У КОМЕНТАРЯХ:
На вашу думку, чи потрібен гірськолижний курорт для Рівненщини?

бізнес, інвестор, лижі, гірки, Бармаки, гірськолижний курорт
У центрі Рівного зводять платну громадську вбиральню

На майдані Незалежності в Рівному триває будівництво громадського туалету.
переглядів: 223
На Рівненщині готують комунальні будівлі для облаштування житла переселенцям

У Рівненській області триває підготовка комунальних об’єктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
переглядів: 215
Мінометника з Вараша відзначили почесною нагородою Головнокомандувача ЗСУ

Боєць третього батальйону Окремої Президентської бригади Василь Харечко удостоєний нагрудного знака “Золотий Хрест” — відзнаки Головнокомандувача Збройних Сил України.
переглядів: 222
У парку на Грабнику в Рівному приберуть аварійні об’єкти та встановлять відеоспостереження

У Рівному ухвалили рішення демонтувати аварійні конструкції в парку на Грабнику задля безпеки містян.
переглядів: 232
У Рівненській обласній дитячій лікарні планують відкрити психоневрологічне відділення

У Рівненській обласній дитячій лікарні готуються до створення психоневрологічного відділення.
переглядів: 243