14.02.2013, 14:20

Історія кохання мера Рівного та його дружини Марії

Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрів своє кохання в університеті.
Про це пише у своєму блозі рівненський журналіст Олександр Поліщук.

"З моєю майбутньою дружиною ми вчилися в одній групі. Студентами стали у 1975 році. Тоді мене зацікавив той факт, що моя майбутня дружина була родом із Чорткова Тернопільської області. Мені це місто дуже подобалося, бо там вчилася моя мама, яка теж родом із Тернопільщини. Тож спочатку було дещо незвично, що в нашому місті навчаються студенти з того краю, який мені дуже подобався. На третій рік навчання ми вирішили, що маємо жити разом. У 1979 році одружилися. З того часу ми – нерозлучні. Ось уже тридцять чотири роки ми одне одного підтримуємо і розуміємо. За весь час подружнього життя між нами не виникало великих сварок чи скандалів.

День Валентина по-рівненськи: нестандартні вітання та подарунки від чоловіків

Узагалі у мене з дружиною багато спільного, в тому числі погляди на політичну ситуацію в державі, її майбутнє. За стільки років спільного життя ми вже стали одним цілим.

Кажуть, що кохання – це якісь хімічні процеси в організмі. Напевно, так воно і є. Бо серед усіх дівчат, з якими зустрічався у житті, все-таки обрав Марію Мар’янівну і захотів пов’язати з нею своє життя. До речі, моя мама – Хомко М. М., і дружина має такі ж ініціали", - розповів журналісту Володимир Хомко.

У блозі також розповіді про історії кохання Василя і Світлани Лазутків, Мар’яна і Надії Год, Ірини та Віталія Чугуннікових, Анни Хлістунової і В’ячеслава Шарпара - www.blog.ogo.ua