На Рівненщині невідомий замінував залізничну станцію у Здолбунові
Про це OGO.ua повідомили з прес-служби прокуратури області.
Під час огляду встановлено, що невідома особа залишила на залізничних рейках 2 цеглини, обгорнуті папером та з'єднані між собою проводом. Будь-яких вибухонебезпечних предметів з місця події вилучено не було.
Через вказані обставини на перегоні 141 км - Озеряни було припинено рух залізничного транспорту більш як на три години.
Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесені органами внутрішніх справ до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.279 КК України (блокування транспортних комунікацій). Вживаються заходи до встановлення осіб, причетних до вказаного злочину.
Хід досудового розслідування контролюється прокуратурою області.
Слід зазначити, що згідно із Законом відповідальність за вчинений злочин передбачена у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.
Нагадаємо, минулого року Рівне сколихнула новина про замінування супермаркету "ЕКО" та готелю "Мир" в центрі Рівного.
Як виявилось, мінером виявився 22-річний ув’язнений.
Повідомляючи про нібито скоєний злочин, люди не завжди замислюються про наслідки своїх дій. Вони не розуміють, що кожен помилковий виклик завдає великої шкоди не тільки державі, але й усім громадянам. Адже перевірка таких дзвінків передбачає чималі фінансові витрати, багато спеціалістів екстрених служб відволікаються від виконання основних обов’язків. Може статися так, що надійде справжнє повідомлення про злочин, а правоохоронці й лікарі не зможуть встигнути туди, де вони дійсно потрібні людям, чиєсь життя опиниться під загрозою.
Громадяни повинні знати самі та пояснювати своїм дітям, що за такі жарти передбачається відповідальність згідно чинного законодавства. Кримінальна відповідальність за такого роду злочини настає з 16 років. Відтак, за хибне повідомлення неповнолітніх школярів нестимуть відповідальність їх батьки, яким доведеться відшкодовувати завдані збитки. Відповідно до статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб”, ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» на батьків або осіб, які їх замінюють, накладається штраф. До того ж, зловмиснику доведеться оплачувати всі витрати по виїзду представників правоохоронних органів та інших відомств. Один такий виїзд на місце події спеціалістів вибухово-технічної служби УМВС “коштує” близько 1300 гривень.
Згідно статті 259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності» любителям жартувати про замінування загрожує штраф або обмеження волі до п’яти років. Якщо ж їм захочеться повторити кримінальний подвиг, то законодавством передбачено і позбавлення волі на строк до семи років.
Сапери підірвали боєприпаси, які викопали у Рівному (+ФОТО)
У Рівному сапери ДСНС знищили боєприпаси часів Другої світової війни, які було виявлено під час земляних робіт.
переглядів: 182
У Рівному молодий чоловік забирав посилку з психотропами
У місті «на гарячому» викрили молодика, який забирав з поштомату посилку з PVP. 22-річного рівняни затримали 4 лютого під час отримання посилки через поштомат служби доставки, замовленої в Telegram-каналі.
переглядів: 198
На Рівненщині буде мороз та ожеледиця
Прогноз погоди на четвер та п'ятницю, 6-7 лютого
переглядів: 155
Із рашистського полону повернулися Захисники-мешканці Рівненщини
Серед тих, хто сьогодні, 5 лютого, повернувся із ворожого полону є і наші земляки.
переглядів: 244
Посадовця з Рівненщини підозрюють у службовій недбалості
За процесуального керівництва Дубенської окружної прокуратури директору комунального підприємства повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.
переглядів: 255