Митний контроль на кордоні з Польщею хочуть спростити
Згідно з повідомленням, учасники зустрічі обговорили проект Декларації про запровадження Системи попереднього повідомлення про надзвичайні ситуації на україно-польському кордоні, а також домовилися вдосконалювати свою роботу по лінії руху "зелений коридор". "Експериментальна загальна смуга руху" зелений коридор "виявилася досить успішною в пункті пропуску "Краковець - Корчова". Крім того, тут же впроваджений проект Fast Way, який спрощує процедури контролю для порожніх транспортних засобів", - сказано в повідомленні Міндоходів.
Українці на шопінг їдуть у Польщу
У ньому вказується, що в пункті пропуску "Рава-Руська - Гребенне" діє електронний обмін інформацією про транспортні засоби, що проходять через україно-польський кордон.
Рівняни замість Єгипту та Туреччини масово їдуть в ОАЕ
Як стверджують в Міндоходів, введення загальної смуги руху "зелений коридор" скорочує час проходження кордону на 40% і одночасно збільшує пасажиропотік, що виразно сприяє розвитку туризму. Успіхами українських фахівців, запевняють в Міндоходів, вже зацікавилися митні адміністрації Білорусі та Росії. Представники цих відомств мають намір відвідати митні пости Львівщини з метою обміну досвідом.
За матеріалами: tsn.ua

Шахраї взялися за комунальні платіжки: як уберегтися від підробок

В Україні зафіксовано нову хвилю шахрайства — громадянам надходять підроблені квитанції на оплату комунальних послуг, які майже не відрізняються від справжніх.
переглядів: 256
Кому з українців подарують по 2 700 гривень до Дня Незалежності

Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо розміру одноразової грошової допомоги до Дня Незалежності, яка становить 2 700 гривень.
переглядів: 273
Ліга чемпіонів: «Барселона» та «Інтер» відкриють півфінальну стадію плей-оф

У середу, 30 квітня, о 22:00 за київським часом, «Барселона» та «Інтер» проведуть перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч обіцяє бути принциповою та напруженою, адже обидві команди мають чітку мету — вихід до фіналу турніру.
переглядів: 236
Тариф на електроенергію залишиться без змін до кінця жовтня

Уряд України продовжив дію механізму ПСО (покладання спеціальних обов’язків) на постачання електроенергії до кінця жовтня 2025 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
переглядів: 345
На Шацьких озерах для поселення дітей у готелях та базах відпочинку потрібен нотаріальний дозвіл від батьків

У 2025 році запроваджують нові правила поселення неповнолітніх на Шацьких озерах. Відтепер, якщо ви плануєте відправити дітей на відпочинок на озера Волині, потрібен дозвіл батьків.
переглядів: 489