05.03.2013, 09:49

Янукович після розмови з Путіним не залишився ночувати

Президент України Віктор Янукович сьогодні вночі вилетів до Києва після багатогодинних переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним у заміській резиденції «Завідово» (Тверська область).
Літак Президента України вилетів до Києва близько о 3.00 мск. Після цього Віктор Янукович вертольотом зробив переліт до аеропорту, звідки близько 3.00 мск вилетів до Києва.

За інформацією осіб, що брали участь у підготовці зустрічі на території резиденції «Завідово», для української делегації було виділено окремий особняк, на якому майорів прапор України. Були створені всі умови для того, щоб Янукович у разі потреби міг залишитися на ніч.

Президент Янукович зустрінеться з Путіним

У ході переговорів Янукович і Путін обговорили співпрацю двох країн в газовій сфері, питання добудови третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС, активізацію роботи з спільного виробництва літаків сімейства Ан, питання регіональної співпраці.

В інтернеті триває марафон "Рік третій. Покращення" [+Відео]

Однією з головних тем стала взаємодія України з Митним союзом. Причому, питання про форму такої співпраці було поставлене російським журналістом видання LifeNews безпосередньо в ході протокольної зйомки перед початком зустрічі президентів, що не відповідає загальноприйнятій практиці (питання в ході протоколу зазвичай не задаються).
Щасливе Рівне