18.03.2013, 13:15

Українська Прем'єр-ліга. 21-й тур: гравці з Рівненщини успіху своїм клубам не принесли

Черговий тур Української прем'єр-ліги завершився безуспішно для всіх команд, за які виступають гравці з Рівненської області.
Луцька "Волинь", київський "Арсенал" та полтавська "Ворскла" свої матчі програли, а львівські "Карпати" зіграли внічию з запорізьким "Металургом". Назвати останній результат навіть мінімальним успіхом для "Карпат" "язик не повертається", адже "Металург" у Прем'єр-лізі йде на останній позиції.

Найбільшої поразки зазнала луцька "Волинь", яка поступилася у Луганську "Зорі" - 1:3. Наш Олег Шандрук провів на полі весь матч, а Віталій Приндета вийшов на заміну на другий тайм замість Сілвіу Ізворану. Нічим особливим на полі обоє не запам'ятались.

Київський "Арсенал" зустрічався із маріупольським "Іллічівцем" й поступився із рахунком 1:2. Млинівчанин Володимир Гоменюк відзначився кількома неточними ударами й потраплянням в офсайд.

Найважчий суперник був у "Ворскли" - київське "Динамо". Уже на 4-й хвилині здолбунівчанин Сергій Долганський змушений був витягати м'яча з сітки після влучного удару Віди.

Відео забитого м'яча:

Від кого точно можна було очікувати перемоги, так це від "Карпат", але... Запорізький "Металург", який майже втратив шанси на збереження місця у Прем'єр-лізі, зумів втримати нічийний результат у грі з львів'янами - 1:1.

Весь матч відіграв уродженець Кузнецовська Олег Голодюк, але допомогти своїй команді вирвати перемогу у запоріжців не зміг.