У свої 11 років рівнянин став дворазовим чемпіоном Європи
Про це OGO.ua розповів віце-президент УФГо, керівник гуртка Школи інтелектуальних ігор РМ ПДМ Володимир Качановський.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1363615452.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1363615463.jpg)
18-й юнацький чемпіонат Європи з го приймав Будапешт (Угорщина). Змагання проходили у трьох вікових категоріях – до 12, до 16 та до 20 років. Крім того, свою майстерність могли продемонструвати і батьки дітей, для яких був організований супутній турнір. За перипетіями найдраматичніших партій лідерів чемпіонату можна було спостерігати на міжнародному сервері KGS, де проводилась он-лайн трансляція партій з декількох перших столів під час чемпіонату, та по прямій відео трансляції на ресурсі EuroGoTV.
У категорії до 16 років було 47 учасників з 10 країн Європи, серед яких і п’ятеро українців. Серед українських юних спортсменів найкраще виступили Олександр Єрошкін (4 місце) та Андрій Пилипчук (6 місце). Олександр Єрошкін отримав путівку на Чемпіонат Світу у віковій категорії до 16 років. Варто відмітити і високу результативність гри юної Анастасія Ваврик - п’ять перемог в шести зіграних партіях.
Традиційно найбільш масовою була вікова категорія до 12 років, де виступило 63 учасники з 10 країн Старого Світу. Тут Україну представляли 13 учнів Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Валерій Крушельницький зумів пройти через горнило чемпіонату без жодної поразки і стати безсумнівним лідером чемпіонату. Головні наші конкуренти змирились з цим ще до закінчення чемпіонату і основні їх зусилля були направлені на завоювання 2 та 3 місць. В цій віковій категорії варто відмітити вдалу гру Юлії Реділи, яка зуміла виграти п’ять партій з шести, та Тимофія Ляшкевича, який здобув чотири перемоги у шести партіях.
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1363615473.jpg)
Гідні результати показали і батьки наших юних спортсменів. Так, Віктор Реділа (тато Ілони та Юлії, які грали в категорії до 12 років) здобув перше місце в супутньому турнірі і отримав призи за найкращий результат у відповідній віковій категорії.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Передчасно народжені діти зможуть отримати безоплатну реабілітацію
![](/images/articles/2/small/1739293229.jpg)
Передчасно народжені або хворі немовлята в Україні мають право на безоплатну медичну реабілітацію упродовж перших трьох років життя.
переглядів: 196
На Рівненщині прогнозують туман та ожеледицю
![](/images/articles/2/small/1739292924.jpg)
На Рівненщині 12 лютого очікуються туман і ожеледиця, що може ускладнити ситуацію на дорогах.
переглядів: 192
Куди піти у Рівному з 10 по 16 лютого
![](/images/articles/2/small/1739202980.jpg)
Рівнян та гостей міста запрошують взяти участь у подіях, які відбуватимуться впродовж тижня у Рівненській міській територіальній громаді.
переглядів: 379
Рівненський обласний протипухлинний центр – флагман торакальної хірургії області
![](/images/articles/2/small/1739197341.jpg)
Рівненський обласний протипухлинний центр став флагманом торакальної хірургії області. До команди закладу приєдналися провідні спеціалісти, які виконують найскладніші оперативні втручання на органах грудної клітини.
переглядів: 448
Помер колишній керівник районної лікарні на Рівненщині
![](/images/articles/2/small/1739182611.jpg)
На 76-му році життя відійшов у вічність Володимир Михайлович Рудюк – видатний лікар, мудрий керівник і людина, яка присвятила своє життя медицині та розвитку охорони здоров’я Гощанщини.
переглядів: 911