20.03.2013, 12:02

Рівняни зустрінуться з автором книги про пошуки чупакабри

Триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
У п’ятницю, 21 березня, о 14.10 у відділі обслуговування дітей Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) в рамках Всеукраїнського тижня читання відбудеться автограф-сесія Сергія Гридіна «Літературні зустрічі».

Як повідомили у відділі обслуговування дітей та відділі методичної роботи та зв’язків з громадськістю бібліотеки, під час зустрічі учасникам представлять інсценування за уривком з твору Сергія Гридіна «Федько у пошуках Чупакабри», підготовлений вихованцями навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина».Окрім того, можна буде поспілкуватися з автором, придбати його книги, отримати автограф. Також на зустріч запрошена київська письменниця-казкарка, креативний директор Всеукраїнського літературного фестивалю «Дивокрай» Євгенія Пірог.

Нагадаємо, відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання в Рівненській області відбулося за участі Рівненських авторів Євгена Шморгуна, Петра Велесика, Лідії Рибенко, Миколи Берези.


Довідка
Сергій Гридін - автор книг «Федько прибулець з Інтернету», «Федько у віртуальному місті» та «Федько у пошуках Чупакабри». Народився у Здолбунові. Закінчив економічний факультет Рівненського інституту інженерів водного господарства (1994 р.). Крім дитячих, пише книжки для дорослих та підлітків, які незабаром побачать світ.