03.04.2013, 10:38

Рівненська "Регіна" поступилась волейболісткам з Тернополя

У другому матчі 14-го туру волейбольної Суперліги рівненська "Регіна" приймала на власному майданчику тернопільську "Галичанку".
На відміну від першої гри, яка закінчилась перемогою "Регіни" 3:2, у другій удача від рівнянок відвернулася.

Початок гри вийшов досить обнадійливим, оскільки перший сет вдалося виграти саме нашим дівчатам - 25:22 на користь "Регіни".

Проте у другому та третьому більш досвідчені волейболістки "Галичанки" взяли гору - 13:25 та 22:25.

У четвертій партії рівнянки зібрали "волю в кулак" і дотиснули тернополянок - 25:22.

Рахунок по партіях став рівним (2:2), проте сил на останній штурм у "Регіни" не вистачило - 12:15...

Тож у підсумку поразка із рахунком 2:3.

На цьому перший етап Суперліги завершився. Попереду 2-й етап та боротьба за 5-8 місця.

У першій грі другого етапу суперником "Регіни" стане все та ж "Галичанка", тож рівнянки матимуть нагоду помститися за домашню поразку.

Поєдинок відбудеться у Тернополі 12 квітня.