04.04.2013, 08:00

Астрологи радять: варто лише захотіти

4 квітня 2013, четвер
Місяць у знаку Водолія (четверта чверть, спадає).
24 місячна доба.
Cимвол дня: Ведмідь. Управитель дня: Юпітер.
Поради астрологів:

Якщо ми зосередилися, впорядкували думки, подолали сумніви - час переходити до конкретних справ.

Зараз, коли Місяць перейшов в останню четверту фазу, наша енергетика може давати збої. Щоб період до Нового Місяця був продуктивним, варто задіяти свої внутрішні резерви. Тут на допомогу можуть прийти знання, життєвий досвід, аналіз минулих досягнень та помилок, творча уява, підсвідомість і навіть осяяння чи одкровення.

У нас все це є, варто лише цього дуже захотіти. То чому б не закласти основу якоїсь грандіозної справи, майбутніх життєвих успіхів, фінансової стабільності, особистого щастя? Ну хоча б маленької перемоги над собою? Сьогодні для цього дуже потужний день!

Гороскоп на тиждень 1 – 7 квітня

Продуктивний робочий день для керівників, директорів, начальників, менеджерів, викладачів – варто присвятити його роботі з кадрами.

Добре дбати про здоров`я, займатися фізичною працею, різними домашніми клопотами та ремеслами, готувати землю до посівних робіт.

Невдалий день для стрижки, масових заходів, агресивних людей очікують неприємності.

Господарю та господині на замітку:

Увага! Несприятливі дні для садіння й пересадки зелених рослин: 3, 4, 5, 6 квітня. Можна зайнятися боротьбою зі шкідниками, підготовкою грунту та посівного матеріалу, навести лад у підсобних та господарських приміщеннях, провести ревізію домашніх запасів, влаштувати прибирання.

Що краще робити по господарству, коли Місяць спадає

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНУ ВЕРСІЮ
ПОСІВНОГО КАЛЕНДАРЯ 2013
Щасливе Рівне