Ми у Facebook
04.04.2013, 12:30

Чотири депутати Верховної Ради вийшли з “Батьківщини”

Згодом троє з них відкликали свої заяви.
Чотири депутати вийшли із фракції “Батьківщина”. Відповідні заяви зачитав Голова Верховної Ради Володимир Рибак.

“Згідно до особисто поданих заяв, інформую про вихід зі складу фракції “Батьківщина” народних депутатів Віталія Немілистового, Олега Канівця, Романа Стаднійчука та Ігоря Скосара”, - повідомив спікер.

Через деякий час народні депутати Віталій Немілостивий, Роман Стаднійчук, Ігор Скосар відкликали свої заяви щодо виходу з фракції "Батьківщина", повідомили у прес-службі "Батьківщини".

Депутат Віталій Немілостивий
Депутат Віталій Немілостивий


Нардеп Олег Канівець
Нардеп Олег Канівець


Депутат Роман Стаднійчук
Депутат Роман Стаднійчук


Нардеп Ігор Скосар
Нардеп Ігор Скосар


У повідомленні від прес-служби йдеться, що депутати "спростовують заяву спікера Рибака про начебто вихід з фракції "Батьківщина". Відповідні заяви вони зареєстрували у Верховній Раді", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що народні депутати наголошують, що були і залишаються членами фракції "Батьківщина".

За матеріалами УНН
Фото: Українська правда





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

13.06, 20:30 Рак шкіри: як розпізнати небезпеку та вчасно звернутися до лікаря

13.06, 20:15 У Рівному за тиждень винесли близько 600 постанов за порушення правил паркування

13.06, 20:00 Рівненську обласну бібліотеку відвідала академік Алла Богуш і подарувала унікальні видання своїх праць

13.06, 19:00 На Рівненщині затримали двох організаторів незаконного перетину кордону

13.06, 18:30 У Рівному презентували новий муніципальний «Бізнес-коворкінг»

13.06, 18:00 Діти учасників бойових дій можуть скористатися пільгами на навчання — вступна кампанія-2025

13.06, 17:30 У Рівному з липня лабораторні аналізи у міській лікарні №2 проводитимуть за новими правилами

13.06, 17:00 ЄС продовжив тимчасовий захист для українців до 2027 року

13.06, 16:40 У Рівному покажуть емоційну мініатюру “Чайка” просто неба

13.06, 16:25 На фронті загинув Артур Теребійчук — захисник із Здолбунова