У Кузнецовську врятували 130 лелек
Здолбунівські лебеді у льодяному полоні
Місцеві комунальники не захотіли стояти осторонь страждань птахів. Чи не від самого початку вони підгодовують пернатих. Проте зараз, коли буслів, як милозвучно називають птиць на Поліссі, зібралося близько 130, людям дедалі важче їх годувати самотужки. «Озброївшись» хорошими намірами, ініціативна група комунальників зібрала добровільні внески серед колег, закупили близько 15 кг риби та відправилися годувати лелек.
Рівняни можуть допомогти лелекам вижити у суворих зимових умовах [Фото+Відео]
На початку пернаті підозріло спостерігали за діями людей, які розкладали їжу. Але потім, розсмакувавши, почали несміливо збиратися в групи, навіть відвойовувати ласі шматки.
Ініціатори закликають громадян допомогти лелекам. Ці птахи охоче харчуються мишами, жабами, невеликими тваринками, рибою. Білого лелеку не можна годувати хлібом. Це твариноїдний птах. Передавати поживу для птахів можна через двірників, прибиральниць будинків. Сміттєвозами ці передачі доправлятимуться на місце, де працівники полігону підгодовуватимуть птиць.
Кузнецовськ: Лелекам потрібна допомога!
За даними Мінекології, популяція лелеки білого в Україні становить понад 30 тисяч птахів. Незначна частинка їх сьогодні потребує допомоги зовсім поруч від наших осель. Бо ослаблені перельотом, зустрінуті морозом і снігом лелеки не в змозі самостійно прогодуватися. Птахам страшний не мороз, а голод. Існує ризик, що багато з них може загинути.
Джерело: www.4bloka.com

птахи, повернулись, зима, весна, лелеки
Рятувальники з Рівненщини розміновують Херсонщину

Рівненські піротехніки активно очищують Херсонську землю від небезпечних залишків війни.
переглядів: 43
У Рівному відкрилася виставка картин, які написали дружини та матері полеглих Героїв

Презентація відбулася вчора, 5 березня. Кожна робота – це особлива історія кохання, болю, пам’яті, незламної сили духу та надії, що ожила в рамках проєкту Жива. Справжні історії кохання. Наше місто - шосте, яке приймає цей Всеукраїнський виставковий тур.
переглядів: 123
Житель Рівненського району перебуватиме під вартою за збут наркотиків

31-річного мешканця села Колоденка взяли під варту за підозрою у розповсюдженні наркотичних засобів. Відповідно до санкції інкримінованої статті, йому загрожує від шести до десяти років позбавлення волі.
переглядів: 149
Рівняни та рівнянки вибороли медалі на чемпіонаті України з плавання

У Броварах, у басейні «Купава 50 м», відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 400 найсильніших спортсменів із різних регіонів країни.
переглядів: 171
28 пожеж за добу: рятувальники Рівненщини б’ють на сполох

28 пожеж загальною площею більше 30 Га на відкритих територіях ліквідували рятувальники Рівненщини впродовж минулої доби.
переглядів: 243