12.04.2013, 12:33

У Харкові за півдня до акції перекривають вулиці і мости [Фото+Відео]

Перекритий міст у Харкові. Фото Аронця

У Харкові за півдня до акції вже перекриті вулиці, по яких має пройти колона учасників акції "Вставай, Україно".
Про це повідомив прес-секретар Свободи Олександр Аронець.

"У Харкові, де о 14.00 має розпочатись акція "Вставай, Україно", влада з самого ранку готується. Перекрила міст, по якому має рухатись колона", - написав він.

Також, як "Українській правді" повідомив мешканець Харкова, поряд із майданом Руднєва по проспекту Московському стоїть колона тролейбусів, які перегородили вхід на площу з боку проспекту. "З боків наставлено маршрутки", - додав співрозмовник.


Як повідомляє "Главное" з посиланням на очевидців, транспорт стоїть дуже щільно, всередині стоять машини "Укртелекому" з звукопідсилюючою апаратурою.

Очевидці припускають, що це зроблено для того, щоб прихильники Тимошенко не змогли підійти до будівлі суду і встановити там сцену.

Водночас ДАІ Харкова просить водіїв оминати центральні вулиці міста у зв’язку з проведення масових заходів з 14 години до 17-ї.

Між тим, за свідченнями депутата Андрія Павловського, через перекриття вулиць у місті утворилися пробки.Нагадаємо, раніше OGO.ua повідомляв, що Харківський окружний адміністративний суд заборонив міській організації ВО «Батьківщина» проводити ходу і мітинг в рамках акції «Вставай, Україно!».

Фото з Facebook Дмитрий Чигрин, Андрія Павловського