Ми у Facebook
30.04.2013, 16:07

Вибір "ОГО" Леонід ВОЛОШИН: "Маломидська" вода — основа нашого здоров’я!"

Начальник юридичного відділу ТОВ "Торговий Дім "Пересопниця", директор ТОВ "Завод мінеральної води "Маломидська".
Адвокат, начальник юридичного відділу ТОВ "Торговий Дім "Пересопниця", директор ТОВ "Завод мінеральної води "Маломидська" Леонід Волошин знає усі тонкощі у виробництві корисної, якісної та екологічно чистої води!

У свої 28 років Леонід Сергійович пройшов неабияку школу життя. Здобувши освіту юриста в Острозькій академії, розпочав справу, яка на той час зовсім не стосувалася здобутої професії:

— Я на багатьох підприємствах працював юристом, у той же час був депутатом міської ради. Одного разу, коли проїжджав через село Малий Мидськ Костопільського району, мені спало на думку, що можна було б розпочати випускати питну та мінеральну воду, — розповідає пан Леонід. — Раніше там діяла свердловина, яку 20 років взагалі ніяк не використовували. Ми з колегою вирішили відновити виробництво, адже маломидська вода вважається аналогом миргородської. Підприємство створювали з нуля. На самому початку воду возив по місту та районах сам на своїй машині. Починали ми з реалізації питної негазованої води, для добування якої пробурили ще одну свердловину. Газовану воду випускати розпочали пізніше, бо закупляли іноземне обладнання, на яке збирали гроші не один рік. З часом поступово відновлювали цех та інфраструктуру, створювали нові робочі місця, щоб у подальшому вийти на нинішній рівень розвитку, — пригадує Леонід Волошин.

Асортимент продукції, яку реалізовує завод мінеральних вод "Маломидська", досить широкий: це питна сильногазована вода "Маломидська оригінальна" у пляшках об’ємом 0,5 л, 1,0 л, 1,5 л, 2,0 л; питна негазована у пляшках об’ємом 0,5 л, 1,5 л, та в бутлях по 6,0 л, 18,9 л; мінеральна ссильногазованавода "Маломидська" у пляшках об’ємом 0,5 л, 1,0 л, 1,5 л, 2,0 л, метраж свердловини якої становить 773 м.

— За нетривалий проміжок часу ми досягли значного успіху. З самого початку навіть не сподівався на такий результат. Для прикладу, "Червона калина" з’явилася на ринку 18 років тому, а "Маломидська" — майже шість (19 квітня завод мінеральних вод "Маломидська" святкуватиме свій день народження). Вважаю, що підприємство ще не на всі сто відсотків показало свої можливості, а лише на десять. За роки діяльності маємо свою постійну базу клієнтів, які регулярно замовляють воду в бутлях на 18,9 літра, у тому числі газовану воду. І щодня кількість споживачів води "Маломидська" збільшується. До речі, саме наша питна вода використовується майже у всіх кав’ярнях Рівного, адже напої, які виготовляються на її основі, виходять просто неперевершено! — ділиться пан Леонід.

У майбутньому ТОВ "Завод мінеральної води "Маломидська" планує порадувати своїх прихильників і випускати й інші товари: квас, соки, продукти харчування тощо.





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

13.06, 20:30 Рак шкіри: як розпізнати небезпеку та вчасно звернутися до лікаря

13.06, 20:15 У Рівному за тиждень винесли близько 600 постанов за порушення правил паркування

13.06, 20:00 Рівненську обласну бібліотеку відвідала академік Алла Богуш і подарувала унікальні видання своїх праць

13.06, 19:00 На Рівненщині затримали двох організаторів незаконного перетину кордону

13.06, 18:30 У Рівному презентували новий муніципальний «Бізнес-коворкінг»

13.06, 18:00 Діти учасників бойових дій можуть скористатися пільгами на навчання — вступна кампанія-2025

13.06, 17:30 У Рівному з липня лабораторні аналізи у міській лікарні №2 проводитимуть за новими правилами

13.06, 17:00 ЄС продовжив тимчасовий захист для українців до 2027 року

13.06, 16:40 У Рівному покажуть емоційну мініатюру “Чайка” просто неба

13.06, 16:25 На фронті загинув Артур Теребійчук — захисник із Здолбунова