Ми у Facebook
30.04.2013, 16:30

Рятувальники просять не розводити багаття у період травневих свят

На свята в Україні – надзвичайна пожежна небезпека. Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні 1-7 травня.
Про це повідомили у прес-центрі ДСНС України.

Як зазначається у повідомленні, в Криму, у східних, південних, центральних областях, місцями в західних і північних областей, у період травневих свят збережеться надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Рятувальники нагадують, що щорічно в країні реєструється від 2,5 до 7,5 тис. лісових пожеж, які завдають шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству.

А як рівняни збираються провести травневі свята? [ОПИТУВАННЯ]

Відтак, рятувальники закликають українців неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах і нагадують правила поводження з вогнем на природі:

На майские праздники Гидрометцентр обещает жаркую погоду

- навіть при невеликих поривах вітру краще відмовитись від розпалювання вогнища;

- не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд, відстань до будівель має бути не меншою за 15 метрів;

Травневі свята 30% українців проведуть вдома, а 20% – на городах

- не поливайте сухотрав'я легкозаймистими речовинами: бензином, дизпаливом тощо;

- не залишайте без нагляду розпалені вогнища;

- забезпечте місце спалювання первинними засобами пожежогасіння;

- спаливши сухі гілки, щедро залийте багаття водою.





На правах реклами