Ми у Facebook
02.05.2013, 12:59

У Рівному збиратимуть гроші на депутатський фонтан

У Рівненському парку «Ювілейний» хочуть відновити роботу закинутого фонтану. Таку ініціативу озвучили учасники телешоу «Майданс» та рівненські депутати. Не залишилась осторонь і міська влада. А кошти на облаштування фонтану збиратимуть усім миром.
Про відновлення роботи фонтану в парку «Ювілейний» заговорили після депутатського суботника в парку в середині квітня. Тоді депутати міської ради виступили з ініціативою відновити роботу колись закинутого фонтану.

- Ми з колегами-депутатами кілька років тому взяла шефство над парком, який занепав за часи незалежності. Вдалось відновити атракціони та лавочки, футбольний майданчик. Але цього замало, - розповів депутат Рівнеради Олександр Нестерук. - Поблизу палацу "Хімік" колись працював чудовий фонтан. Тепер він занедбаний. Комунальники не хочуть його відновлювати. Можуть лише засипати землею та зробити клумбу. Ми поспілкувались з молодими мамам, які відпочивають в парку. Вони навпаки хочуть відновити роботу фонтану.

У підсумку депутати висловили готовність власноруч збирати кошти на відновлення фонтану та залучити до робіт мешканців мікрорайону. Таку пропозицію вони озвучили міському голові на сесії Рівненської міської ради.

- Я вам скажу, що цей фонтан точно буде відреставрований. Адже це я обіцяв рівненським учасниками шоу «Майданс». Вони просили мене відновити його роботу, - наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. - Кошти на реставраційні роботи передбачені в міському бюджеті. Точні були ще передбачені торік, але пропали в казначействі. Та цьогоріч ми виділили 200 тисяч. Ремонт буде. А зібрані окремо кошти можете витрати на лавочки та облаштування території навколо фонтану.

Втім, на цьому історія не закінчилась. Адже ініціативна група мешканців району та депутатів вирішили негайно розпочати прибирання фонтану. Вже на початку травня звідти вивезуть все сміття, якого у фонтані назбиралось на декілька тонн. За словами Олександра Нестерука з басейну фонтану також довелося відкачувати дощову воду. Автоцистерни КАТП-1728 та Рівнеоблводоканалу відкачували воду кілька днів поспіль. Тепер справа за малим – перейти від слів до діла та розпочати відновлення підшефного депутатського фонтану.


На правах реклами