Ми у Facebook
16.05.2013, 13:03

На Рівненщині у Тараканівському форті знайшли воєнні боєприпаси

Із приходом потепління та початком весняно-польових робіт громадяни все частіше виявляють на власних присадибних ділянках, у лісових та паркових зонах різного роду вибухонебезпечні предмети часів минулих війн.
Так, 15 травня житель селища міського типу Млинів під час вигулювання собаки виявив у полі ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни. Після повідомлення вибухонебезпечний предмет одразу був узятий під охорону працівників міліції.

Того ж дня, в селі Тараканів Дубенського району, військовослужбовець під час проведення обходу території "Тараканівського форту", виявив дві мінометні міни калібром 82 мм часів минулої війни.

В обох випадках місцевою владою була подана заявка на знешкодження боєприпасів до аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Держслужби Рівненщини.Як інформує прес-служба Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, тільки з початку цього року на території області піротехніки ДСНС знешкодили більше 50 боєприпасів, що пролежали в землі з часів Першої та Другої світових війн.

У зв’язку з цим Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до жителів Рівненщини.

Шановні громадяни! Під час земляних робіт будьте пильними та обачними. У разі виявлення підозрілого предмету, схожого на боєприпас, необхідно негайно сповістити найближче розташований орган виконавчої влади, наприклад: сільську (міську) раду, дільничного міліціонера, пожежно-рятувальну службу за номером 101.

Пам’ятайте! При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати їх до рук, наносити по них удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати їх у вогнище або розводити над ними полум’я, збирати та здавати їх як металобрухт.


ГУ ДСНС у Рівненській області

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ