Подати
оголошення

21.05.2013, 16:18

Хомко хоче, щоб рівненські студенти вчилися в університетах Британії [+Фото]

Сьогодні, 21 травня, у Рівному відбулася офіційна зустріч міського голови Володимира Хомка з Заступником Глави Місії посольства Великої Британії в Україні паном Мартіном Деєм.
- На сьогоднішній день у мене три основні причини, чому я сюди приїхав. По-перше, я хочу знати більше про Рівне та область. Я як дипломат маю дізнаватися про життя людей з різних куточків України для подальшого аналізу та можливих інноваційних перспектив. По-друге, потрібно створити та побудувати більш міцні зв’язки між Великою Британією та Україною. Саме тому, після нашої зустрічі, я їду зустрічатися з представниками ділових кіл у Рівненській торгово-промисловій палаті для подальшого оцінювання можливих перспектив. По-третє, я хочу зустрітися з молоддю, а саме зі студентами НУВГП, щоб обговорити питання вступу України до ЄС. Велика Британія повністю підтримує цю ідею, і все залежить тільки від вас, як сильно ви цього хочете, – окреслив свої цілі візиту Мартін Дей.

Заступник Глави Місії посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей
Заступник Глави Місії посольства Великої Британії в Україні Мартін Дей


Загалом, основними темами зустрічі були питання, які стосувалися вступу України до ЄС, можливих фінансових інвестицій Великої Британії у розвиток економіки, промисловості та культури Рівненщини. Але першочерговим завданням, на думку міського голови Рівного Володимира Хомка, є створення сприятливих умов для можливості навчання рівненських студентів в університетах Британії.

- Я вас запевняю, що у Рівному більшість мешканців хоче, щоб Україна входила до складу Європейського Союзу. Ви в цьому точно переконаєтесь, коли зустрінетесь з нашими студентами. Нас, безумовно, цікавлять всі ті три напрямки, які озвучив Мартін Дей. Але як для Рівного, так і для держави в цілому, дуже важливим є те, щоб наші студенти навчалися у вас та переймали ваш досвід життя, так би мовити, європейський менталітет, і здобувши такий неоціненний досвід та навички, обов’язково поверталися до своєї рідної країни для впровадження у дії всього накопиченого багажу, – зазначив Володимир Хомко.Наприкінці зустрічі мер Рівного та посол Великої Британії обмінялись подарунками та пообіцяли й надалі не полишати ідею тісної співпраці.