У Рівному підозрювані у вбивстві матері бізнесмена постануть перед судом
Про це повідомила старший прокурор відділу прокуратури Рівненської області Алла Панчук.
Досудове розслідування встановило, що злочин вчинили двоє чоловіків 49 та 30 років – обидва на ім'я Павло, останній з яких громадянин Росії.
Вони проникли в житловий будинок на вулиці Залізничній, вкрали майно, задушили господиню, та, щоб приховати злочин, підпалили помешкання. Після цього на легковому автомобілі жертви втекли.
З'ясували також, що у будинку, де скоїли злочин, підозрювані в липні 2012 року виконували ремонтні роботи. Під час встановлення кондиціонера у літній кухні домогосподарства вони незаконно розмістили дистанційно керовану сигналізацію, завдяки якій отримували інформацію про перебування у приміщенні людей.
Обом чоловікам інкримінують злочини, передбачені п.6, п.9, п.12 ч.2 ст.115 (умисне вбивство з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч.4 ст.187 (розбій), ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.2 ст.28, ч.2 ст.194 (умисне знищення майна), ч.2 ст.28, ч.1 ст.182 (порушення недоторканості приватного життя).
49-річному Павлу доведеться відповідати ще й за зберігання зброї без передбаченого законом дозволу (ч.1 ст.263 КК України), оскільки під час обшуку у нього за місцем проживання вилучили також саморобний пістолет, перероблений із стартового.
Обвинувальний акт щодо вказаних осіб передали до Рівненського міського суду для розгляду. На вирок підсудні очікуватимуть у слідчому ізоляторі.

«Рівне літературне» - новий альманах, який об’єднує у часи війни

Рівне завжди славилося своєю літературою, адже у нашому місті, й області, жили і творили ті, хто увійшов у пантеон класиків нашої літератури. Велике значення в історії літератури відіграли наші земляки – всесвітньовідомий Уласа Самчук і Григорій Чубай, який теж народився на Рівненщині.
переглядів: 152
У Рівному молодь організувала "Ходу безбар'єрності" на підтримку людей з інвалідністю

У Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю, який відзначається 5 травня, у Рівному вперше відбулася "Хода безбар'єрності", організована місцевою молоддю.
переглядів: 225
У Рівному завдяки повідомленню в ЗМІ розшукали 17-річного Назара Шавронського

Завдяки оперативному реагуванню поліції та широкому розголосу в засобах масової інформації вдалося швидко розшукати 17-річного рівнянина Назара Шавронського, який зник сьогодні вдень.
переглядів: 268
У Рівному на Лебединці проходитиме літературний форум 2025

Управління Культури і туризму Рівненської міської ради оголосило про проведення масштабного літературного форуму, який відбудеться 24-25 травня 2025 року у мальовничому Парку Молоді (Лебединка).
переглядів: 246
Завтра Рівне проведе в останню земну дорогу Володимира Коцура та Михайла Бараболю

Завтра, 6 травня, Рівне проведе в останню земну дорогу двох своїх синів – Героїв Володимира Коцура та Михайла Бараболю, які віддали свої життя у боротьбі за свободу та незалежність України на Донеччині.
переглядів: 289