Пряма онлайн трансляція фіналу Ліги Чемпіонів Борусія Д — Баварія

Субота, Лондон, стадіон Уемблі, 21:45, рефері Нікола Ріццолі (Італія)
23.37 90+4 хв. Все! Баварія виграє Лігу Чемпіонів з рахунком 2:1!!!!!

23.36 90+3 хв. Заміна: Гомес виходить замість Манджукіча

23.33 90 хв. Заміни: Шахін замість Бендера вийшов, Густаво замінив Рібері, Шибер змінює Блащиковський.

23.31 88 хв. ГОООООООООЛ!!!!!Роббен забиває!!!! 1:2 Манджукич намагався віддати пас п'ятою, м'яч застряг на лінії штрафного, Роббен видряпав його у трьох захисників і пробив повз Вайденфеллера!

Без замін поки грають команди.

23.23 81 хв. Затяжна позиційна атака мюнхенців закінчилася подачею Лама з правого флангу - м'яч пішов на кутовий.

23.20 78 хв. Небезпечно! Мюллер вискочив один на один і намагався віддати пас на Манджукіча, але вийшло занадто сильно - шансів потрапити по порожніх воротах у Маріо вже не залишалося.

23.17 75 хв. Алаба з 30-ти метрів стріляє в дальній кут - Вайденфеллер парирує!

23.15 73 хв. Роббен та Гройскройтц отримують гірчичники за лишні емоції.

23.13 71 хв. Як таке можливо!?? Мюллер втік один на один, обіграв воротаря, бив у порожні ворота і вже, напевно, побіг святкувати, але Суботіч виручив! Захисник Борусії у самовідданому підкаті виніс м'яч із стрічки воріт!

23.11 69 хв. ГООООООЛ! 1:1! Гюндоган показує чудеса холоднокровності і відправляє м'яч у протилежний від Нойєра кут!

23.09 67 хв. ПЕНАЛЬТІ у ворота Баварії! Ройс прокинув м'яч повз Данте і отримав від бразильця ногою в живіт. Рефері мовчить, не дає Данте червону картку.

23.06 64 хв. Гросскройтц спробував пробити з 35-ти метрів, але влучив у Данте, від якого м'яч пішов за межі поля. Але у Боруссії кутові поки не так небезпечні, як у суперника.

22.59 59 хв. ГОООООЛ!!!! Баварія забиває!!!!

Роббен знову опинився в повній самоті перед Вайденфеллером, змістився до лицьової лінії і прострілив вздовж воріт. М'яч рикошетом від захисника прилетів до Манджукічу, який з кількох метрів розпечатав ворота Дортмунда! 0:1

22.56 56 хв. Спокійно проходить поєдинок, але Баварія, порівнюючи з першим таймом, вже грає першим номером.

22.50 50 хв. Непогану контратаку провели номінальні гості, але Рібері, намагаючись віддати останній пас на Роббена, не влучив по м'ячу і подарував його захисникам суперника.

22.45 45 хв. Розпочався другий тайм! Насолоджуємося фіналом далі =)

Перший тайм у цифрах. Володіння м'ячем: 41-59%, удари (у ствір): 7-5 (5-3), кутові: 5-3, офсайди: 0-2, фоли: 5-2.

22.30 45 хв. Не додавши жодної хвилини арбітр Нікола Ріццолі відправляє команди на перерву. Ото ж після першого тайму - 0:0.

22.28 43 хв. МОМЕНТИЩЕ у Ар'єна Роббена! Голландець впритул бив - Нойер виручив.

22.27 42 хв. Удар з гострого кута Марко Ройса - мимо

22.23 38 хв. "Баварія" стала активнішою, але результату мюнхенцям це поки не приносить.

22.12 24 хв. Удар Манджукіча після подачі Рібері - Вайденфеллер витягнув м'яч з-під поперечини. Перший шанс "Баварії"

22.05 19 хв. Знову момент у "Боруссії". Нойер відбиває удар Ройса. Баварці загроз воротам "Боруссії" поки не створили.

22.00 15 хв. Нойер рятує ворота після удару Блащаковскі впритул

21.57 11 хв. Перший удар по воротах - у "Боруссії". Блащаковськи мимо дальньої "дев'ятки"

21.53 У перші хвилини гри активнішими виглядають гравці "Боруссії". Перший кутовий подали дортмундці, але невдало - м'яч опинився у Нойера.

21.43 Неймовірно ефектна церемонія відкриття фіналу! Схрестили мечі у символічному бою баварські та дортмундські лицарі.
А уже за дві хвилинки розпочнеться справжній футбольний бій! І мирової у ньому бути не може

21.30 До початку матчу залишається 15 хвилин, але стартові склади команд уже відомі:

"Боруссія" Д: 1.Вайденфеллер(к), 4.Суботіч, 15.Хуммельс, 26.Піщек, 29.Шмельцер, 6.Свен Бендер, 8.Гюндоган, 11.Ройс, 16.Блащиковськи, 19.Гросскройц, 9.Левандовськи.

Запасні: 20.Лангерак, 21.Кірх, 27.Сантана, 5.Кель, 7.Ляйтнер, 18.Нурі Шахін, 23.Шибер.

"Баварія": 1.Нойєр, 4.Данте, 17.Боатенг, 21.Лам(к), 7.Рібері, 8.Хаві Мартінес, 10.Роббен, 25.Мюллер, 27.Алаба, 31.Швайнштайгер, 9.Манджукіч.

Запасні: 22.Штарке, 5.ван Буйтен, 11.Шачирі, 30.Луїс Густаво, 44.Тимощук, 14.Пісарро, 33.Маріо Гомес.