26.09.2015, 14:00

5 років конкурсу "Я - журналіст!" - у фотогалереї OGO.ua!

Яскраві моменти нагородження переможців конкурсів "Я - журналіст!" різних років - відтепер у фотогалереї OGO.ua. Переможці і призери минулих років, їхні рідні та друзі, усі, причетні до конкурсу - переглядайте фото і пригадуйте разом!
Конкурс "Я - журналіст!" було започатковано 2009 року. Від самого його початку організаторами конкурсу є Видавничий дім "ОГО", Національний університет "Острозька академія" та управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Незмінною є і мета конкурсу - підтримка обдарованих старшокласників, які мають нахил до журналістики. Нині чимало призерів та учасників конкурсу минулих років уже плідно співпрацюють з різними засобами масової інформації, впевнено торуючи собі шлях у журналістику.

З роками географія конкурсу розширювалась, відтак, до числа його організаторів долучились і управління освіти і науки сусідніх областей - Волинської та Хмельницької. А п'ятий ювілейний конкурс, який відбувся 2013 року, вийшов рекордним за охопленням учасників - свої роботи надіслали учні з восьми областей України, від Буковини до Херсонщини, від Миколаївщини до Закарпаття!

Отож, пригадаймо разом, як відбувалось нагородження переможців конкурсу "Я - журналіст!" у різні роки! А допоможуть нам у цьому фото, які ми зібрали у фотогалереї OGO.ua! Приємного всім перегляду!

Конкурс "Я - журналіст!": яскраві моменти 2009-2010

Конкурс "Я - журналіст!": яскраві моменти 2011-2012

Конкурс "Я - журналіст!": нагородження переможців 2013 року